Psychoterapia & Coaching

O mnie

mgr Anna Pabiańczyk-Kulka

mgr Anna Pabiańczyk-Kulka

 
Psychoterapeuta, Coach kariery
Właściciel i pomysłodawca Pracowni Psychoterapii i Coachingu INVENI
- Kraków, Tarnów oraz Gabinet Online (Skype)

Wykształcenie


Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Aktualnie uczestniczę w czteroletnim, podyplomowym Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie (ostatni, czwarty rok szkolenia). Program Studium ma rekomendację Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atest Naukowej Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jako psychoterapeuta pracuję pod stałą superwizją superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.
 
W swojej praktyce klinicznej identyfikuję się z założeniami nurtu psychodynamicznego i korzystam z metod terapeutycznych o udowodnionej skuteczności. W rozumieniu trudności i konfliktów czerpię z perspektywy nowoczesnej psychoanalizy. Psychoanaliza zakłada że, poza czynnikami wrodzonymi, na ludzkie zachowania, sposoby funkcjonowania w relacjach mają wpływ nieuświadomione wzorce ukształtowane we wczesnych etapach życia.

Ukończyłam studia podyplomowe na kierunkach: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (UE Kraków) oraz Coaching Menedżerski. Uczestniczyłam w licznych szkoleniach i konferencjach z zakresu diagnozy kompetencji oraz rozwijania potencjału pracowników i zespołów. Stale biorę udział w wielu inspirujących mnie zawodowo warsztatach i inicjatywach. Jako coach dbam o zasady etyczne w pracy z Klientem, superwizuję swoją pracę i podnoszę kwalifikacje.

Pracownia Inveni jest miejscem gdzie prowadzę własną poradnię jako psychoterapeuta i coach. Kraków centrum to siedziba pracowni. Dodatkowo, Pracownia ma swoją filię w mieście Tarnów. Z powodzeniem, w szerokim zakresie, prowadzę także konsultacje, psychoterapię oraz coaching online, przez Skype.

 💻 Rejestracja wizyt online: SYSTEM REZERWACJI WIZYT ONLINE

 

Moje doświadczenie kliniczne


Doświadczenie kliniczne w pracy psychologicznej i psychoterapeutycznej zdobyłam współpracując oraz odbywając staże kliniczne w następujących ośrodkach:

  • Oddział Dzienny Psychiatrii Ogólnej w Tarnowie (Psycholog, Psychoterapeuta - Stażysta),
  • Oddział Zapobiegania Nawrotom Psychoz I Kliniki Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie (Psycholog, Psychoterapeuta - Stażysta),
  • Oddział Chorób Afektywnych II Kliniki Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie (Psycholog, Psychoterapeuta - Stażysta),
  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych SYNAPSIS w Warszawie.

Jako Psycholog - stażysta i Psychoterapeuta prowadziłam konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną oraz grupowe formy oddziaływań terapeutycznych.

 

Doświadczenie w obszarze zarządzania


Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy w strukturach międzynarodowych organizacji. Od roku 2009 współpracuję z firmami i instytucjami w charakterze niezależnego konsultanta w obszarze zarządzania kompetencjami pracowników oraz jako coach kariery. Zrealizowałam kompleksowe projekty doradcze, stale wspieram organizacje w prowadzeniu procesów rekrutacji pracowników oraz rozwoju talentów. Realizuję projekty doradcze między innymi na terenie miast: Kraków, Warszawa, Katowice, Wrocław.

Posiadam doświadczenie we współpracy ze środowiskiem akademickim, w pracy naukowej oraz dydaktycznej. Prowadziłam zajęcia dla studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego (Kraków).

Anna Pabiańczyk-Kulka - ZnanyLekarz.pl

Zobacz mój profil na portalu Znany Lekarz

Rekomendacje i opinie - Psycholog Kraków

Pacjentka_K
28-05-13
Od kilku miesięcy korzystam z psychoterapii u p. Anny. Jestem zadowolona z postępów, choć decyzja o rozpoczęciu nie była łatwa. Czuję się dziś znacznie lepiej niż jeszcz...
JB
08-07-13
Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i zrozumienia z jakimi się spotkałem. Zawsze wychodziłem ze spotkań z głową pełną przemyśleń i wniosków, ale nigdy nie poczułem ż...

Aktualności

7 skutecznych porad na syndrom niedzielnego popołudnia

Należycie do tych osób, które boleśnie przeżywają tzw. SYNDROM NIEDZIELNEGO POPOŁUDNIA? Uff… westchniecie, a jeszcze w wakacje?! Masakra! 😱

Przez niektóre osoby bagatelizowany, ale skutecznie potrafiący popsuć magię drugiego wolnego dnia weekendu. Przypomina o zbliżającym się, nowym tygodniu. Syndrom niedzielnego popołudnia. Nerwowość, troska, obawa co przyniesie nadchodzący czas.

Więcej…

Ambicje rodziców przekleństwem dziecka – czyli jak świadomie wychowywać dzieci

Amerykański pisarz, autor książki „Szukając Noel” Richard Paul Evans stwierdził, iż: „Dzieci nie pojawiają się na świecie z załączoną instrukcją obsługi. Samemu trzeba nauczyć się, jak radzić sobie z każdym z nich, a gdy ci to zaczyna wychodzić, one postanawiają wyprowadzić się z domu”. Jednym z aspektów dobrego wychowania dzieci jest ich przygotowanie do samodzielnego życia, jednakże u wielu rodziców zauważalny jest problem przenoszenia swoich niepełnionych marzeń, aspiracji, niejako próba stworzenia w nich obrazu lepszego siebie.

Więcej…
Inveni Psychoterapia & Coaching

Dane kontaktowe

INVENI Psychoterapia & Coaching
Anna Pabiańczyk-Kulka
ul. Józefa Sarego 12/14,
31-116 Kraków

Kontakt telefoniczny: +48 501 19 20 48
E-mail: pracownia@inveni-krakow.pl

Partnerzy