Psychoterapia & Coaching

Inveni - Dobry psycholog i psychoterapeuta Kraków

Moja misja w ramach Pracowni INVENI Psychoterapia & Coaching:

Wspieram. Edukuję. Leczę.
Pomagam w osiąganiu zdrowia psychicznego oraz lepszej jakości życia osobistego i zawodowego moich Klientów
i Pacjentów, poprzez dostarczanie najwyższej jakości usług psychoterapeutycznych, coachingu oraz komunikacji medialnej.Do skorzystania z konsultacji psychologa oraz psychoterapii indywidualnej zapraszam osoby doświadczające trudności bądź przeżywające kryzys w życiu osobistym. Oferta Pracowni skierowana jest także do osób borykających się z ograniczeniami w funkcjonowaniu interpersonalnym, przeżywających niepowodzenia w budowaniu bliskich relacji i dobrych związków.

W ofercie INVENI uwzględniam potrzeby osób aktywnych zawodowo oraz rozpoczynających życie profesjonalne. Proponuję możliwość skorzystania z coachingu kariery, metody pracy służącej rozwijaniu potencjału zawodowego, realizowaniu celów profesjonalnych i budowaniu satysfakcjonującej równowagi między karierą a życiem osobistym.

Jako doświadczony i dobry psychoterapeuta prowadzę praktykę psychoterapeutyczną oraz coachingową w Krakowie oraz Tarnowie. Prowadzę praktykę Online (przez Skype), pracując z osobami mieszkającymi poza granicami Polski.
Coaching kariery realizuję także w Warszawie i innych miastach Polski.

Dla Twojej wygody uruchomiłam w Pracowni INVENI możliwość umawiania wizyt online przez SYSTEM REZERWACJI WIZYT ONLINE wraz z płatnościami w systemie PayPal lub Przelewy24.

Anna Pabiańczyk-Kulka
Psychoterapeuta, Coach
Kraków, Tarnów, Online (Skype) - Inveni„Nie ma dobrego powodu, dla którego mielibyśmy się nie rozwijać i nie zmieniać aż do ostatnich dni życia.”

Karen Horney
Inveni Psychoterapia & Coaching

Dane kontaktowe

INVENI Psychoterapia & Coaching
Anna Pabiańczyk-Kulka
ul. Józefa Sarego 12/14,
31-116 Kraków

Kontakt telefoniczny: +48 501 19 20 48
E-mail: pracownia@inveni-krakow.pl

Partnerzy