Kilka słów o mnie

Katarzyna Jabłońska z Poznania jest założycielką serwisu Inveni-Krakow.pl. Pasjonatka ludzkich zachowań i myśli. Ukończyła Szkołę Wyższą Psychologii. Interesuje się relacjami międzyludzkimi i od wielu lat skutecznie doradza w tym zakresie. Posiada prywatny gabinet, gdzie pomoc znajduje wielu pacjentów w zakresie psychologii i relacji. Zdecydowała się założyć witrynę ze względu na swoje empatyczne poglądy na świat. Stara się pomagać każdemu bez względu na problem. Z tego względu również i Ty znajdziesz to czego szukasz na Inveni-Krakow.pl.

Zapraszam do korzystania z serwisu inveni-krakow.pl. Znajdziesz tu przede wszystkim sprawdzone i profesjonalne porady z zakresu psychologii. Jeżeli masz jakikolwiek problem natury psychicznej skorzystaj z naszych artykułów. Dowiesz się tu między innymi jaki gabinet psychologiczny wybrać lub jak budować odpowiednie relacje między ludźmi.

Jeżeli męczy Cię depresja to strona inveni-krakow.pl jest właśnie dla Ciebie. Mamy opisane podstawowe zachowania ludzkiego umysłu w różnych okolicznościach. Ale to nie wszystko. Jeżeli nie radzisz sobie ze swoją karierą zawodową, systematycznie zmieniasz nie tylko miejsca pracy, ale również zawód lub czujesz, ze wypaliłeś się zawodowo to zachęcamy do lektury!

Na naszym serwisie znajdziesz mnóstwo wartościowych porad z różnych dziedzin i płaszczyzn życia. Postaw na inveni-krakow.pl – codzienne źródło dobrej wiedzy. Zaparz swoją ulubioną kawę, weź ciasto i wygodnie się rozsiądź – czytaj rzetelne artykuł na różne tematy. Tylko u nas znajdziesz mnóstwo przydatnych porad. Inveni-krakow.pl – Twój portal na codzienne problemy!