Kobiecie zakupy

Vinci
Posty: 294
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Kobiecie zakupy

Post autor: Vinci »

Zdarza wam się robić zakupy ciuchowe w internecie czy raczej wolicie robić je tak stacjonarnie ? Bo ja ostatnio głownie przeniosłam sie na zakupy w tym sklepie estilex/pl/44-kobieta i sporo fajnych ciuszków udaje mi się tam znaleźć.

stokrotka
Posty: 57
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:08 pm

Re: Kobiecie zakupy

Post autor: stokrotka »

kupować ciuchy wolę stacjonarnie, bo wole przymierzyć. Przez Internet raczej kupuję dodatki jak eyewear24.net/product-pol-38215-Okulary-Przeciwsloneczne-Solano-SS-10304-A.html?rec=102854208 znalazłam sobie okulary przeciwsłoneczne. Bardzo mi się podoba oferta na tej stronie mają duży wybór markowych okularów i łatwo jest dopasować któreś co swojego stylu i gustu. A dodatkową zachętą są promocje.

Awatar użytkownika
Ramai58
Posty: 94
Rejestracja: wt sie 20, 2019 4:09 am

Re: Kobiecie zakupy

Post autor: Ramai58 »

Ja ze swojej strony śmiało mogę polecić sklep https://www.e-hurtowo.eu/ :) Mają naprawdę niezwykle dobry i szeroki asortyment ;) Warto się im bliżej przyjrzeć ;)
Jeśli miłość ma być miłością niezapomnianą, od pierwszej chwili muszą się ku niej zlatywać przypadki jak ptaki na ramiona świętego Franciszka z Asyżu.

Kleopatra88
Posty: 41
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:11 pm

Re: Kobiecie zakupy

Post autor: Kleopatra88 »

Zdecydowanie wolę kupowanie ciuchów przez internet - chique/pl/collections/sukienki ponieważ są one tam znacznie ciekawsze i zawsze modne. Kupując ubrania w internecie można się wyróżnić i być zawsze na czasie. Też finansowo wychodzi to bardzo atrakcyjnie.

Awatar użytkownika
wirus
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 20, 2020 10:11 pm

Re: Kobiecie zakupy

Post autor: wirus »

nie wiedziałem o tym, dzięki!
Obelgi – to argumenty tych, którzy nie mają argumentów.

Awatar użytkownika
Juniorr21
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 20, 2020 10:35 pm

Re: Kobiecie zakupy

Post autor: Juniorr21 »

Wszystkie rady zdecydowanie pomocne, dzięki!
O zamożności decydują obyczaje, a nie bogactwa.

kiki99
Posty: 320
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:02 pm

Re: Kobiecie zakupy

Post autor: kiki99 »

Co do zakupów to ja na pewno bedę na dniach zamawiała sobie z strony jaką jest iokulary/pl/product-pol-39861-Okulary-Przeciwsloneczne-Michael-Kors-MK-2119-PALERMO-30058G.html okulary przeciwsłoneczne. Zakochałam się w nich bez pamięci, mam nadzieję że szybko będę mogła je załozyć na twarz.

Awatar użytkownika
Laienu87
Posty: 519
Rejestracja: wt sie 13, 2019 4:09 am

Re: Kobiecie zakupy

Post autor: Laienu87 »

Jeżeli potrzebujecie sukienki na studniówkę to zdecydowanie mogę polecić wam tą stronę https://www.lejdi.pl/k327,odziez-damska ... iowke.html . Znajdziecie na niej szeroką ofertę sukienek w naprawdę dobrych cenach, więc jest z czego wybierać. Sam kupowałem tam suknię dla swojej dziewczyny i muszę powiedzieć, że się nie zawiodłem. Takiej dobrej jakości sukienki się nie spodziewałem. Zdecydowanie warto skorzystać z ich oferty!
(...)przyszło mu na myśl, że tego, co się kocha, nie powinno się przedstawiać, że to powinno zostać zupełnym sekretem.

kargul
Posty: 106
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:23 pm

Re: Kobiecie zakupy

Post autor: kargul »

Widzę, że nie tylko ja szukam tutaj ciekawych podpowiedzi jeśli chodzi o zakupy kobiece. Może i mam nietypowe pytanie, ale już tak mam. Zastanawiam się gdzie można znaleźć dobre płaszcze zimowe, bo szukam jakiegoś takiego i jakoś nigdzie nie mogę znaleźć. Koleżanka poleciła mi ten link marcelini/pl/pol_m_Plaszcze-zimowe-181.html gdzie nie powiem mają całkiem niezły wybór w takich płaszczach.

Bianca
Posty: 20
Rejestracja: śr maja 20, 2020 11:37 am

Re: Kobiecie zakupy

Post autor: Bianca »

Macie jeszcze jakies propozycje co do sprawdzonych sklepow dla kobiet? :)

ODPOWIEDZ