Pokój dla dziecka

Awatar użytkownika
lawennnd
Posty: 253
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:39 pm

Pokój dla dziecka

Post autor: lawennnd »

Hej! Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad urządzeniem pokoju dla dziecka. Szukam więc ciekawych i porządnych mebli do takiego pomieszczenia. Jak na razie w sieci trafiłem na taki tekst https://duzarodzina.pl/nowoczesne-meble ... astolatka/ , gdzie można znaleźć sporo wskazówek. Co uważacie na ten temat? Dajcie znać proszę.
Człowiek owładnięty nową ideą jest wariatem, dopóki idea ta nie odniesie sukcesu.

xawierka
Posty: 32
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:29 pm

Re: Pokój dla dziecka

Post autor: xawierka »

Meble są bardzo ważne, ale równie ważne są wszelkiego rodzaju dekoracje.Ostatnio, bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się wszelkiego rodzaju,koloru ramy i ramki. Można w nie oprawić dosłownie wszystko, gdy dziecko jest małe,będą to zapewne kolorowe obrazki,jego rysunki, ale dla nieco większego dziecka przydadzą się na dyplomy, fotografie czy oprawę plakatów galeriaram/pl/ramy-aluminiowe/

kasiula
Posty: 332
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:30 am

Re: Pokój dla dziecka

Post autor: kasiula »

A sprawdzaliście już ofertę sakramento/pl ? Poza dekoracjami na przyjęcia, znajdziecie tam też dekoracje do pokoju dziecka. Ja w planach mam zakup metryczki i jeszcze kilku innych produktów.

livia
Posty: 190
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 11:51 pm

Re: Pokój dla dziecka

Post autor: livia »

Jak chodzi o meble do pokoju dziecka, to wiadomo... Trzeba podjeść precyzyjnie do tematu, bo chodzi tutaj o komfort, ale i bezpieczeństwo. Tutaj firescope/com/pl/meble-dla-dzieci-wszystko-co-musisz-wiedziec-o-producencie/ można sobie poczytać o producencie - dlaczego bezpośrednio od niego warto wybrać meble?

miruś
Posty: 227
Rejestracja: pn lis 02, 2020 10:56 am

Re: Pokój dla dziecka

Post autor: miruś »

Ozdobą pokoju dziecka będzie elegancka firanka. Zobaczcię tu nietylkofiranki/pl/298-firanki-do-pokoju Bardzo duża oferta w której są firanki krótkie, dlugie o różnych wzorach i kolorach. Myślę że w pokoju dziecka najlepiej sprawdzaja się krótkie, o ładnym wzorze firanki.

lola89
Posty: 159
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:51 pm

Re: Pokój dla dziecka

Post autor: lola89 »

A może ktoś z was ma dylemat tak, jak ja - jak zaaranżować nastolatkowi pokój? Ja właśnie znalazłam poradnik doitforyou/pl/pokoj-mlodziezowy-na-poddaszu-jak-urzadzic/ i planuję się z nim zapoznać, może tam znajdę jakiś dobry pomysł na pokój młodzieżowy.

yoai
Posty: 217
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:24 pm

Re: Pokój dla dziecka

Post autor: yoai »

W pokoju dla dziecka to najważniejsze będą zawsze zabawki :). Ja przy przeprowadzce kupiłam dla córki pełno zabawek ze sklepu https://www.bee.pl/606-lalki-i-akcesori ... ziewczynek tak aby czuła się od razu komfortowo i nie chciała z niego wychodzić :)

Rita32
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 3:44 pm

Re: Pokój dla dziecka

Post autor: Rita32 »

Zadbaj też o odpowiednie oświetlenie. Teraz dostępne są naprawdę śliczne lampy do pokoju dziecięcego. Zerknij tu na przykład https://www.elampy.pl/lampy-do-pokoju-dzieciecego . W Elampy masz takich lamp sporo. Estetyczne, w dziecięcej stylistyce, a do tego bardzo praktyczne.

andromeda
Posty: 701
Rejestracja: wt lis 24, 2020 12:02 pm

Re: Pokój dla dziecka

Post autor: andromeda »

Najbardziej atrakcyjne rzeczy dla dziecka są w m1, ja tam większość artykułów dla siebie i dziecka kupuję, a jak masz też zainstalowaną apkę Promka to łatwo znajdziesz na nie promocje i wyprzedaże

siska33
Posty: 775
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:54 pm

Re: Pokój dla dziecka

Post autor: siska33 »

Synek będzie mieszkał w naszym pokoju, dlatego na tą chwilę z większych rzeczy potrzebuję jedynie wózka (łóżeczko już mam). Jego wybór nie był łatwy, ale po porównaniu wielu ofert w końcu znalazłam swój ideał - Riko Side. Wygląda nowocześnie i luksusowo, a do tego jest w przyzwoitej cenie i super jakości.

ODPOWIEDZ