Dekoracje domu

wojtas
Posty: 217
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:07 am

Re: Dekoracje domu

Post autor: wojtas »

Dekoracją domu mogą być świece. Zobaczcie tu 4szpaki/pl/naturalne-swiece-sojowe Są tu świece sojowe o pięknym a delkatnym aromacie. Świece tylko z naturalnych składników. Ja bardzo lubie świecęo zapachu cytryny.

miruś
Posty: 227
Rejestracja: pn lis 02, 2020 10:56 am

Re: Dekoracje domu

Post autor: miruś »

Ja mam w domu schody, ktore prowadzą na piętro. Zastanawiam się czy dekoracją ich nie będzie balustrada ze szkła. Zainteresowała mnie ta propozycja tu kobamet/pl/oferta/balustrady-ze-szklem/ Mam zamiar skontaktować się z firmą i wysłuchać ich porad i jeśli mój pomysł jest dobry, to poprosze o wycenę projektu.

rumiany
Posty: 149
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:14 pm

Re: Dekoracje domu

Post autor: rumiany »

ja jestem na etapie urządznia łazienki. Postanowiłem że umieszczę lustro nad umywalką. A wybierając jego kształ inspirowałem się tymi radami tu marradesign/pl/aktualnosci/13-5-zasad-wyboru-idealnego-lustra-lazienkowego-wedlug-salvatori To bardzo dobry artykuł z którym się warto zapoznać.

siska33
Posty: 775
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:54 pm

Re: Dekoracje domu

Post autor: siska33 »

Jeśli lubisz kwiaty, to świetnie sprawdzą Ci się takie dekoracje kwiatowe kwiatysztuczne/pl/kategorie/kompozycje-z-kwiatow-sztucznych/ . Ja uwielbiam kwiaty i lubię ustawiać je wszędzie. Może nawet sama się skuszę na taką kompozycję.

olga83
Posty: 116
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:37 pm

Re: Dekoracje domu

Post autor: olga83 »

Masz rację. Kwiaty to fajny dodatek do wnętrza. Warto je odpowiednio zaprezentować. Tutaj gornapolka/com/kp/oslony-donic/ jest firma, która robi osłony na doniczki na wymiar. Świetne połączenie drewna i metalu. Stylowe, eleganckie i zdecydowanie must have w nowoczesnych aranżacjach zarówno wnętrz, jak i balkonów.

andromeda
Posty: 701
Rejestracja: wt lis 24, 2020 12:02 pm

Re: Dekoracje domu

Post autor: andromeda »

Wszelkie dekoracje do domu kupisz w m1, masz tam wiele sklepów w których znajdziesz śliczne dekoracje i dodatki do wnętrz, ja nie miałam problemu z tym kiedy urządzałam mieszkanie

kasiunia
Posty: 433
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:21 pm

Re: Dekoracje domu

Post autor: kasiunia »

Sami ustalacie jakie mają byc meble albo inne elementy wyposażenia? Od dawna moja siostra lubiła świece i jeśli tylko mogła stwarzała dzięki nim właściwy nastrój. Ostatnio kupiła naturalne świece sojowe - madamnatura/pl/swiece/swiece-sojowe/ .Prócz tego ,że są wyjątkowo wydajne i pięknie pachną a ich proces produkcji wygląda nieco inaczej o tradycyjnych świec zapachowych. Świece sojowe są więc doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą dodać swemu wnętrzu przyjemnego aromatu bez szkodliwych substancji.

natka
Posty: 258
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:27 am

Re: Dekoracje domu

Post autor: natka »

A co powiesz na takie elementy dekoracyjne jak lamele imitujące beton? Widziałam je ostatnio w sklepie online Golddoor: golddoor/pl/pl/products/jasny-beton-loft-lamele-premium-3d-panele-ozdobne-scienne-akustyczne-pionowe-17925.html . Moim zdaniem takie lamele pasują do wielu różnych wnętrz.

jagoda
Posty: 210
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 12:02 pm

Re: Dekoracje domu

Post autor: jagoda »

Moim zdaniem warto dać starym meblom nowe życie i po prostu je odnowić. Teraz jest to bardzo na czasie. Jeśli tak jak ja lubicie majsterkować to polecam takie miejsce w sieci jak hurtownia tapicerska Akces. Znajdziecie tam wiele meblowych akcesoriów, takich jak materiały tapicerskie: hurtownia-akces/pl/materialy-obiciowe .

Mona
Posty: 107
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:37 pm

Re: Dekoracje domu

Post autor: Mona »

Teraz znowu do łask powracają tapety. Słyszałam nawet, że są akustyczne. Tutaj są takie dostępne mega-acoustic/pl/oferta/tapety/ . Można na nie nakleić zwyczajną tapetę albo pomalować farbą. Będą praktycznie niewidoczne, ale za to jakość dźwięku będzie dużo lepsza. Poza tym to dobry dodatek dla osób, które kochają muzykę i kinematografię, a przede wszystkim dla muzyków.

ODPOWIEDZ