Trening

kasiunia
Posty: 433
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:21 pm

Re: Trening

Post autor: kasiunia »

Regularny trening to oznaka dbałości o własne zdrowie. Większość z nas próbuje swoich sił na siłowni czy w klubach fitness . Nie zawsze jednak mamy czas by poćwiczyć na zewnątrz, poza domem. Spróbujmy tanim kosztem przygotować sobie stanowisko do ćwiczeń w domu. Już ścieżka akrobatyczna air track pozwoli nam na wykonywanie wielu ćwiczeń w domu. Skorzystajmy z tej możliwości.

rumiany
Posty: 149
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:14 pm

Re: Trening

Post autor: rumiany »

Ja w trosce o zdrowie swoje jak i żony chcę skorzystać z tej oferty tu marbo-sport/pl/pol_m_Sprzet-Cardio_Rowery-treningowe-1027.html Bardzo duży wybór rowerów treningowych. Mi się spodobał rower elektromagnetyczny. Pozwala ćwiczyć w bezpiecznej dla kręgosłupa pozycji półleżącej..

tamara
Posty: 160
Rejestracja: wt sty 28, 2020 1:03 am

Re: Trening

Post autor: tamara »

Jeśli jeździcie na rowerze, to na pewno warto sobie zerknąć na stronę tego sklepu . Można tam między innymi zakupić rękawiczki rowerowe . Mają tam również inne akcesoria. Wybór jest ogromny. W ofercie są również różnego rodzaju rowery. Rozejrzyjcie się tam.

jagoda
Posty: 210
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 12:02 pm

Re: Trening

Post autor: jagoda »

Jeśli jeździsz na dworze to pamiętaj także o tym, aby odpowiednio się ubrać na rower. Bardzo dobrym rozwiązaniem będą na przykład ubrania takie jak rękawiczki na rower: dobrerowery/pl/rekawiczki-hummvee-lite-icon-czarny . Polecam rozejrzeć się w ofercie tego sklepu internetowego.

livia
Posty: 190
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 11:51 pm

Re: Trening

Post autor: livia »

Ja też teraz postanowiłam coś zrobić dla zdrowia i więcej się ruszać. Chociażby planuję odwiedzić sobie romet sklep i kupić porządny rower, i nim dojeżdżać do pracy. Myślę, że będzie to najlepsza opcja. Ogólnie robiłabym dużo tras rowerem.

kasiunia
Posty: 433
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:21 pm

Re: Trening

Post autor: kasiunia »

Regularny trening to podstawa dobrego zdrowia. Wiele osób to rozumie i wiele osób uczęszcza na różne zajęcia związane z aktywnością fizyczną. Jak przygotować się na takie zajęcia … bo trzeba się odpowiednio ubrać, to pewne. Warto zajrzeć do tego poradnika modowego - dreamstyle/pl/ .Dowiesz się choćby jak wybrać koszulkę treningową, to podstawa ubioru trenujących.

siska33
Posty: 775
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:54 pm

Re: Trening

Post autor: siska33 »

Ja grę w siatkówkę ze znajomymi traktuję jako formę treningu. Umawiamy się na mecze co tydzień i gramy. Ostatnio jednak zerwała nam się siatka. Była już właściwie naderwaną w kilku miejscach, ale teraz poszła na dobre. Myślałam, żeby nową zamówić w tym sklepie symar/pl/siatki-sportowe/ . Mają bogatą ofertę siatek sportowych. Co o nich sądzicie, czy ktoś z Was już robił u nich zakupy? Widziałam, że mają siatki do siatkówki, siatki na lodowiska, czy siatki do tenisa.

pixel
Posty: 136
Rejestracja: śr lis 18, 2020 3:13 pm

Re: Trening

Post autor: pixel »

Można trenować różne rzeczy, ale prawda jest taka, że najgorszą możliwością będzie na przykład robienie czegoś na siłę, dlatego jestem pewna, że to, co Wam będzie odpowiadać, będzie najlepszym treningiem. Ja uczę się też czegoś nowego i sprawdzam takie rmf24/pl/ciekawostki/news-rugby-co-nalezy-wiedziec-zaczynajac-gre,nId,5789165#crp_state=1 rugby. Może uda mi się coś z tego ogarnąć.

livia
Posty: 190
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 11:51 pm

Re: Trening

Post autor: livia »

Dla mnie nie ma przebacz, jeżdżę rowerem, kiedy tylko mam na to okazję, dlatego nawet zła pogoda nie jest w stanie mi zniszczyć planów. Dlatego zerkam czasem na coś takiego jak plaszcz przeciwdeszczowy na rower , bo kto wie, co będzie po drodze. Na razie go nie mam, ale mam zamiar się na to zdecydować.

kasiula
Posty: 332
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:30 am

Re: Trening

Post autor: kasiula »

Poza treningiem trzeba rownież zadbać o regenerację mięsi i swojego ciała. Dlatego masaż leczniczy będzie dla was zbawieniem. Polecam zajrzeć na stronę adrianbugno/pl/fizjoterapeuta-krakow/masaz-leczniczy/ i zapoznać się z ofertą, jaka została tam przedstawiona.

ODPOWIEDZ