Urządzanie ogrodu

Awatar użytkownika
Fapet56
Posty: 85
Rejestracja: wt sie 13, 2019 5:09 am

Urządzanie ogrodu

Post autor: Fapet56 »

Cześć, znacie może kogoś, kto profesjonalnie zajmie się urządzeniem mojego ogrodu? Dzisiaj w internecie znalazłem taką stronkę http://kepkaogrody.pl/ . Z tego co widzę to są to specjaliści, którzy zajmą się zleceniem z dbałością o najmniejsze szczegóły. Posiadają również całkiem pozytywne opinie w internecie. Dajcie znać co sądzicie na ten temat, dzięki.
Jeszcze nie czas zapalić światło.

Kleopatra88
Posty: 41
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:11 pm

Re: Urządzanie ogrodu

Post autor: Kleopatra88 »

A jak według was prezentowałaby się w ogrodzie piwniczka ogrodowa - betonex/com/pl/oferta/piwnice-ogrodowe/? Mi bardzo by się przydało takie dodatkowe pomieszczenie na narzędzia ogrodowe czy przetwory, bo obecnie ciężko jest mi znaleźć na nie dobry kąt. Myślę, że jak taka piwniczka będzie ładnie zmontowana to również będzie pasowała estetycznie do reszty ogrodu.

rubel
Posty: 4
Rejestracja: wt mar 31, 2020 11:34 am

Re: Urządzanie ogrodu

Post autor: rubel »

A tak z innej beczki. Ściślej, jeśli chodzi o narzędzia ogrodowe, to jakich Wy używacie? Mam na myśli kosiarki, jakieś pilarki, kosy, może jakieś urządzenia porządkowe typu myjki ciśnieniowe czy na zimę, odśnieżarki typu stiga/pl/sklep/odsniezanie . Co polecacie z takich sprzętów?

Awatar użytkownika
Laienu87
Posty: 519
Rejestracja: wt sie 13, 2019 4:09 am

Re: Urządzanie ogrodu

Post autor: Laienu87 »

Według mnie tutaj można znaleźć wiele ciekawych informacji na ten temat https://pokato.pl/dom-i-ogrod :) Mają naprawdę sporo ciekawych ofert.
(...)przyszło mu na myśl, że tego, co się kocha, nie powinno się przedstawiać, że to powinno zostać zupełnym sekretem.

stokrotka
Posty: 57
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:08 pm

Re: Urządzanie ogrodu

Post autor: stokrotka »

Bardzo fajne pomysły na ogród ma Maja Popielska. Wydała wiele ciekawych książek na ten temat, które można znaleźć na taniaksiazka/pl/autor/maja-popielarska . Mnie się bardzo jej programy i książki podobają ma wiele ciekawych przydatnych porad.

livia
Posty: 190
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 11:51 pm

Re: Urządzanie ogrodu

Post autor: livia »

A czy macie pomysł już na miejsce w którym będziecie wypoczywać w waszym ogrodzie? Mnie przykładowo bardzo podobają się tarasy kompozytowe- naprawdę super wyglądają. No i jakby nie było taka deska kompozytowa jest całkiem mocnym materiałem.

Zara
Posty: 81
Rejestracja: ndz maja 10, 2020 2:08 pm

Re: Urządzanie ogrodu

Post autor: Zara »

Sama się zastanawiałam, czy zlecić projektowanie ogrodu jakiejś firmie. Jednak stwierdzaliśmy z mężem, że mamy taką wyobraźnię, iż możemy to sami zrobić. Teraz już jest gotowy i nawet mamy wspaniałą drewnianą huśtawkę do wypoczynku. Jeszcze do pełni szczęścia przydałyby się na nią jakieś wygodne poduszki :) Myślałam o tych taniomania/pl/t/poduszki-na-hustawki-ogrodowe . Jest ich spory wybór i w dobrych cenach. Chyba właśnie przez tą stronę zamówię.

kiki99
Posty: 320
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:02 pm

Re: Urządzanie ogrodu

Post autor: kiki99 »

Ja muszę jak najszybciej zająć się chwastami w moim ogrodzie ponieważ chwastów mam co nie miara w ogrodzie. Mam nadzieję że uda mi sie szybko pozbyć tego problemu jakim są te zielone ustrojstwa. Mam pomysł aby kupić roundup na stronie sklepdaglezja/pl/category/srodki-ochrony-roslin-srodki-chwastobojcze-ch Bo jest w bardzo dobrej ofercie cenowej.

kargul
Posty: 106
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:23 pm

Re: Urządzanie ogrodu

Post autor: kargul »

Jeśli chodzi o urządzanie ogrodu to my postanowiliśmy większość zasiać trawą a w pozostałych częściach jakoś gustownie położyć kostkę brukową. Dlatego też szukamy dobrej i solidnej firmy która położy nam tę kostkę. Sąsiedzi polecili nam tę firmę weranto/pl/ która zresztą u nich także kładli kostkę i muszę przyznać, że znakomicie to zrobili i co ważne w dość szybkim tempie. Także zadzwonimy do nich i się umówimy

livia
Posty: 190
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 11:51 pm

Re: Urządzanie ogrodu

Post autor: livia »

Skoro jesteśmy przy takim temacie, to według was które nasiona traw z tych euroogrod/com/pl/pol_n_Nasiona-traw-3584.html są najlepsze? Pytam, ponieważ szukam czegoś do mojego ogrodu i nie wiem na co się zdecydować... Pomożecie?

ODPOWIEDZ