Kosmetyki ziaja

Awatar użytkownika
Fapet56
Posty: 85
Rejestracja: wt sie 13, 2019 5:09 am

Kosmetyki ziaja

Post autor: Fapet56 »

Hej, szukam dobrego sklepu z kosmetyki ziaja . Wczoraj trafiłem na tą stronkę i muszę powiedzieć, że naprawdę mają oni szeroką ofertę. Dodatkowo ceny są bardzo atrakcyjne. Co o tym sądzicie? Kupował już ktoś coś z tej stronki? Dajcie znać co o tym wiecie, z góry dziękuję za odpowiedzi!
Jeszcze nie czas zapalić światło.

Kleopatra88
Posty: 41
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:11 pm

Re: Kosmetyki ziaja

Post autor: Kleopatra88 »

Szukając fajnych kosmetyków warto przeszukiwać dobre sklepy internetowe. Sama zawsze szukam swoich ulubionych marek właśnie w drogeriach internetowych - cocolita/pl/serum/0,bielenda W takich sklepach jest ogromny wybór kosmetyków i do tego w niższych cenach niż w drogeriach stacjonarnych.

Irena
Posty: 78
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:02 pm

Re: Kosmetyki ziaja

Post autor: Irena »

lubię tą markę, ziaja ma styl

kargul
Posty: 106
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:23 pm

Re: Kosmetyki ziaja

Post autor: kargul »

Zgadzam się z Wami, że ta marka kosmetyków jest bardzo dobra i znana od wielu lat. Także staram się kupować tej marki kosmetyki, ale nie skupiam się tylko i wyłącznie na tej marce. W obecnej sytuacji szukam kosmetyków do pielęgnacji stóp bo jednak o stopy także należy zadbać. Przeglądając różne strony z kosmetykami trafiłam na tę stronę perfumesco/pl/kosmetyki-do-stop gdzie mają bardzo ciekawy wybór w takich kosmetykach

pamira
Posty: 204
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:34 pm

Re: Kosmetyki ziaja

Post autor: pamira »

Zajka to polska marka i wiem, że ma bardzo dobre opinie, ale nie jest niezastąpiona. Możemy same produkować sobie maseczki , na przykład takie swiat-kosmetykow/pl/maseczka-bankietowa . Dla mnie to dobry sposób na to, żeby zdecydowanie dobrze wypaść, jeśli musimy gdzieś wyjść. No i cena niemalże zerowa, jak mamy wszystko w domu.

livia
Posty: 190
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 11:51 pm

Re: Kosmetyki ziaja

Post autor: livia »

A co powiecie na naturalny szampon do włosów i inne tego typu produkty o składzie naturalnym? Czy według was warto kupować tego typu produkty? Tak się zastanawiam czy teraz nie przejść na kosmetyki wyłącznie mające ekologicznych składniki. A wy jakie stosujecie?

stokrotka
Posty: 57
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:08 pm

Re: Kosmetyki ziaja

Post autor: stokrotka »

Marka jest fajna i na pewno będzie miłym prezentem choć ja osobiści wolę kosmetyki naturalne hagi/com/pl/pl/ które są zdrowsze dla naszej skóry i dają nam lepszy efekt. Jest wiele ciekawych produktów które idealnie nadają się na prezent. Watro dowiedzieć się o nich więcej i sami się przekonacie.

Vinci
Posty: 294
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Kosmetyki ziaja

Post autor: Vinci »

Od jakiegoś czasu mam problem z pękającą skórą dłoni i zastanawiałam się co może być najbardziej skuteczne. Z tego co wyczytałam tutaj aptekagalen/pl/blog/pekajaca-skora-na-dloniach to własnie kosmetyki tej marki też są skuteczne.

andromeda
Posty: 701
Rejestracja: wt lis 24, 2020 12:02 pm

Re: Kosmetyki ziaja

Post autor: andromeda »

Ja te kosmetyki kupuję w drogerii w centrum handlowym M1, a są tam nie tylko kosmetyki tej firmy ale wiele innych, w tym naturalne i trafiają się naprawdę fajne promocje

ODPOWIEDZ