Wesele

kasiunia
Posty: 433
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:21 pm

Re: Wesele

Post autor: kasiunia »

Wesele to na prawdę duże przedsięwzięcie organizacyjne ale i spory wydatek dla organizatorów tzn. Młodych. Goście także często mają dylemat w czym wystąpić na wesel - głównie ten problem dotyczy pań. Zapraszam na tego bloga - mondonne/pl/ .Sukienki na wesele to kreacje eleganckie, które podkreślają charakter uroczystości -O tym i o innych sprawach związanych z przygotowaniem kreacji weselnej dowiesz się właśnie na tym blogu.

lola89
Posty: 159
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:51 pm

Re: Wesele

Post autor: lola89 »

Pewnie teraz rozglądacie się też za zaproszeniami ślubnymi? Mam rację? Czy już sobie coś upatrzyliście? Ja przykładowo na stronie bysimple/pl znalazłam bardzo fajne propozycje, możecie sobie sprawdzić... Mnie ich zaproszenia się bardzo podobają, ponieważ są elegancje i jednocześnie subtelne.

alicja
Posty: 230
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:44 pm

Re: Wesele

Post autor: alicja »

My planujemy wesele na wrzesień i powoli już wszystko ogarniamy. Tutaj misyjne/pl/przerwa-artykul/jak-wypisac-winietki-dla-gosci-weselnych-grunt-to-spojnosc/ znalazłam porady jak wypisać winietki dla gości weselnych. Na pewno z nich skorzystamy. Wiele rzeczy chcemy robić sami, żeby zaoszczędzić.

jagoda
Posty: 210
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 12:02 pm

Re: Wesele

Post autor: jagoda »

Pomyśl też koniecznie o alkoholach na wesele. Z tego co wiem to odchodzi się obecnie od mocnych alkoholi. Raczej ludzie wybierają wino na wesele: winayo/pl/pl/i/Wesela/13 . Weź tę opcję pod uwagę.

martyna88
Posty: 34
Rejestracja: pt gru 18, 2020 3:00 pm

Re: Wesele

Post autor: martyna88 »

Swoje wesele miałam na początku czerwca. Mało brakło a zapomniałabym zadbać o moje paznokcie, a chyba każda kobieta wie jak dla nas to ważne żeby na zdjęciach czy filmie gdzie jest zbliżenie na obrączki nasze dłonie wyglądały ładnie. Na szczęście w ostatniej chwili udało mi się dostać do easynails/pl/ na manicure. Pani która robiła mi paznokcie dosłownie uratowała mi życie :D

siska33
Posty: 775
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:54 pm

Re: Wesele

Post autor: siska33 »

Też niedługo wybieramy się na wesele mojej kuzynki i nie mam pomysłu w co się ubrać. Widziałam, że tutaj loudery/pl/kobiety-odziez-damska mają ciekawy wybór sukienek. Podobają mi się takie zwiewne, kwieciste sukienki i chyba w końcu na jakąś się zdecyduję. Zwłaszcza, że mają promocję, to muszę się pospieszyć.

ODPOWIEDZ