Produkty do golenia brody

Awatar użytkownika
Ramai58
Posty: 94
Rejestracja: wt sie 20, 2019 4:09 am

Produkty do golenia brody

Post autor: Ramai58 »

Wiecie może gdzie uda mi się kupić dobre produkty do golenia brody w przystępnej cenie? Ostatnio zastanawiam się nad takimi internetowymi zakupami, jednak nie mogę się zdecydować na żaden konkretny sklep. Polecicie coś? Dzisiaj w internecie znalazłem taką ofertę https://barbersupply.pl/cat-pol-1214553 ... lenia.html . Co o niej sądzicie?
Jeśli miłość ma być miłością niezapomnianą, od pierwszej chwili muszą się ku niej zlatywać przypadki jak ptaki na ramiona świętego Franciszka z Asyżu.

fiona
Posty: 87
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:08 pm

Re: Produkty do golenia brody

Post autor: fiona »

Bardzo fajne produkty do golenia oraz akcesoria do golenia można znaleźć na stronie perfumesco/pl/kosmetyki-akcesoria-do-golenia-dla-mezczyzn . Szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie ;)

Kleopatra88
Posty: 41
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:11 pm

Re: Produkty do golenia brody

Post autor: Kleopatra88 »

Obecnie sporo panów decyduje się na zapuszczenie brody. Trzeba jednak pamiętać, że taka dłuższa broda wymaga specjalistycznej pielęgnacji - cocolita/pl/wlosy-i-broda Dzięki temu będzie ładna, zadbana i zdrowa. A tylko zadbana broda faktycznie będzie ozdobą twarzy.

siska33
Posty: 775
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:54 pm

Re: Produkty do golenia brody

Post autor: siska33 »


andromeda
Posty: 701
Rejestracja: wt lis 24, 2020 12:02 pm

Re: Produkty do golenia brody

Post autor: andromeda »

W drogeriach teraz bez problemu mozna takie kosmetyki dostać, spory wybór jest w m1 więc tam też bym zajrzała w pierwszej kolejności

ODPOWIEDZ