Zakupy

livia

Re: Zakupy

Post autor: livia »

Jak chodzi o zakupy, to ja w sumie najczęściej wybieram takie miejsca, jak centrum handlowe 3 Stawy w Katowicach. Można tam znaleźć wiele sklepów, a w nich korzystnych ofert - także super... W takim miejscu zawsze się upoluje coś fajnego dla siebie.

kasiunia

Post autor: kasiunia »

Zakupy najbardziej kojarzą się nam z galeriami handlowymi oraz butikami. Od jakiegoś czasu do tej dwójki dołączyły zakupy internetowe. Nie ma znaczenia dla mnie czy kupuję w necie czy w galerii, dobra rzecz , dobra cena to biorę. Mam w pobliżu zamieszkania galerię - Centrum Franowo w Poznaniu i tam dość często robimy zakupy.

andromeda

Post autor: andromeda »

W m1 mają też apkę Promka dzięki której można wyszukiwać różne fajne okazje dla klientów centrum, niczego nie przegapisz a dodatkowo możesz zarezerwować je a potem odebrać w centrum :)

lola89

Post autor: lola89 »

Bardzo lubię kupować online i nie wybieram do tego wyłącznie na przykład podstawowych serwisów transakcyjnych, bo jak wiadomo, wszystko jest mocno nieprzygotowane i ja na pewno nie będę zadowolona z takich zakupów. Póki co, tutaj osiedlekonwalia/pl sprawdzam też możliwości zakupowe To się może naprawdę przydać.

kasiula

Post autor: kasiula »

Skoro zeszliśmy na temat zakupów, to chciałabym wam polecić stronę sprawdzmarket/pl To właśnie tutaj znajdziecie opinie i recenzje na temat popularnych marketów :)

ODPOWIEDZ