Oszczędzanie na zakupach

Zara

Oszczędzanie na zakupach

Post autor: Zara »

Uwielbiam zakupy ciuszkowe :) Nic na to nie poradzę, że jestem typową kobietą, która lubię przebierać w fatałaszkach. Bardzo się ucieszyłam, gdy niedawno trafiłam na taką cashbackową stronę net-pocket. Można naprawdę sporo zaoszczędzić tam na kupowaniu.

andromeda

Re: Oszczędzanie na zakupach

Post autor: andromeda »

A ja uwielbiam odzieżowe zakupy w m1 bo teraz można tam wziąć także udział w loterii w której można wygrać samochód i karty na zakupy za 1000zł!

kasiunia

Post autor: kasiunia »

Oszczędzanie na zakupach to po prostu szukanie tańszych odpowiedników albo okazji w stylu kup dwie a będzie taniej. Jeśli już uda nam się zaoszczędzić jakąś sumę chcielibyśmy ją gdzieś sensownie zainwestować. Bardzo częst jeszcze do niedawna korzystaliśmy z lokat bankowych jednak obecnie oprocentowanie lokat bankowych jest na niezadowalającym poziomie i nie zapewnia nam nawet straty wynikającej z inflacji. Trzeba więc szukać innych instrumentów finansowych, które pozwolą zbliżyć się do poziomu inflacji.

karmelka

Post autor: karmelka »

Można sporo zaoszczędzić,dzięki zakupom w sklepach internetowych.Oferują one nie tylko produkty eleganckie,stylowe,modne, ale też ekskluzywne w atrakcyjnych cenach. Takim sklepem bez wątpienia jest ten marki ADAM BARON,oferujący solidnie wykonaną z naturalnych skór bydlęcych torby,torebki,paski,portfele i aktówki na dokumenty https://adam-baron.pl/skorzana-aktowka- ... brown-grey

ODPOWIEDZ