Zakup odzieży

mirabela
Posty: 76
Rejestracja: ndz paź 25, 2020 7:42 pm

Re: Zakup odzieży

Post autor: mirabela »

Tak samo męska moda jak i damska szybko się zmienia tylko mam wrażenie, że kobiety kupują więcej rzeczy. Chociaż o dziwo mój mąż mnie ostatnio poprosił abym wybrała mu jakiś fajny dres. Zobaczcie link sklep i przekonajcie się, jakie oferują modne wzory. Naprawdę rewelacja jeśli chodzi o wygląd oraz jakość materiałów.

andromeda
Posty: 701
Rejestracja: wt lis 24, 2020 12:02 pm

Re: Zakup odzieży

Post autor: andromeda »

Wczoraj mój facet robił ze mną zakupy odzieżowe w M1 i w ramach akcji "zakręć się" wymienił swoje paragony na kartę podarunkową i tym sposobem dziś znowu pojechaliśmy do tej galerii na kolejne zakupy :D

miruś
Posty: 227
Rejestracja: pn lis 02, 2020 10:56 am

Re: Zakup odzieży

Post autor: miruś »

Do modnych ubrań warto dobrać eleganckie doddatki np okulary przeciwsłoneczne. Dużą ofertę okularów znajdziecie tu iokulary/pl/ Są tu okulary znanych i cenionych marek. Wybór jest bardzo duży i ceny przyzwoite.

rumiany
Posty: 149
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:14 pm

Re: Zakup odzieży

Post autor: rumiany »

Jeśli mowa o markowych okularach jako dodtek do eleganckich ubrań, to zobaczcie tu eyewear24.net/ W tym sklepie znajdziecie okulary przeciwsłoneczne najlepszych marek na naszym rynku. Ja wybrałem dla siebie okulary Levis. Modne, wygodne i w dobrej cenie.

alicja
Posty: 230
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:44 pm

Re: Zakup odzieży

Post autor: alicja »

Zobacz sobie też topy damskie . Są teraz bardzo modne. Sama mam zamiar kupić kilka topów przed wyjazdem na urlop. Myślę, że sprawdzą się świetnie w ciepłych krajach :)

wojtas
Posty: 217
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:07 am

Re: Zakup odzieży

Post autor: wojtas »

Moja żona bardzo lubi sukienki casualowe Są to eleganckie sukienki o ładnych wzorach. Żona wybiera sukienki które podkreślają jej figurę. A też nadają się jako ubiór do pracy czy na wyjście np na zakupy.

andromeda
Posty: 701
Rejestracja: wt lis 24, 2020 12:02 pm

Re: Zakup odzieży

Post autor: andromeda »

Na odzieżowe zakupy zawsze wybieram się do M1 bo tam są różne sklepy i butiki z modnymi ciuchami. Przyjemnie robi się zakupy w centrum handlowym gdzie wszystkie sklepy są na jednym poziomie

kasiunia
Posty: 433
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:21 pm

Re: Zakup odzieży

Post autor: kasiunia »

Dużymi krokami zbliżamy się do okresu jesiennego. Nie przepadam za nim ale cóż począć, jest jesień , później będzie zima i do tych pór roku musimy sie przygotować.Mam na myśli naszą odzież i obuwie. Trzeba zamienić letnie i przewiewne ciuszki na coś cieplejszego. Bardzo dużą uwagę przywiązuję do obuwia - musi być eleganckie i nieprzemakalne. Na jednym z blogów - demar/com/pl/blog/damskie-buty-do-pracy-praktyczne-i-estetyczne/ znalazłam cenne informacje, które pomogą nam w wyborze właściwych butów.

mirabela
Posty: 76
Rejestracja: ndz paź 25, 2020 7:42 pm

Re: Zakup odzieży

Post autor: mirabela »

Kiedyś to przyznam, że miała problem z kupowaniem odzieży, bo trzeba było się namęczyć zanim się coś znajdzie odpowiedniego na mieście. Teraz wystarczy wejść na przykład na taki portal net-pocket i nie tylko cieszyć się zakupami ale też na nich sporo zaoszczędzić.

natka
Posty: 258
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:27 am

Re: Zakup odzieży

Post autor: natka »

Zima niedługo więc warto pomyśleć o zakupie obuwia zimowego. Co powiecie na przykład na takie propozycje od producenta, firmy Zapato: zapato/com/pl/ ? Myślę, że spodobają się wielu kobietom.

ODPOWIEDZ