Pielęgnacja tatuażu

fiona
Posty: 87
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:08 pm

Pielęgnacja tatuażu

Post autor: fiona »

Hejka, macie tatuaże? Ja mam kilka malutkich ale zauważyłam, że pod wpływem słońca na przestrzeni lat znacznie wyblakły.. Koleżanka poleciła mi kosmetyki do pielęgnacji tatuażu od beardman/pl/kategoria/pielegnacja-tatuazu . Korzystał ktoś?

fifika
Posty: 116
Rejestracja: wt sty 28, 2020 1:54 pm

Re: Pielęgnacja tatuażu

Post autor: fifika »

Czasem wystarczy zwykły octenisept :) osoba, która robi tatuaż powinna powiedzieć o tym jak o niego dbać by nie wdał się żaden stan zapalny itd. Najważniejsze to wybierać tylko sprawdzone studia tatuażu. Ja chodzę do Jah Love Tattoo do Jacka facebook/com/studio.tatuazu.warszawa.tattoo/photos/?tab=album&album_id=10155094193981226. Ma doświadczenie i ogromną wiedzę, widać, ze praca to jego pasja.

gonia
Posty: 55
Rejestracja: wt sty 28, 2020 1:52 pm

Re: Pielęgnacja tatuażu

Post autor: gonia »

fifika zgadzam się w 100% :) też chodze do Jah Love Tattoo :) super ludzie, fantastyczna atmosfera. Ja najczęściej odwiedzam Kingę, ona jest specjalistką jeśli chodzi o kolorowe tatuaże :)

Lora
Posty: 25
Rejestracja: pn gru 21, 2020 5:17 pm

Re: Pielęgnacja tatuażu

Post autor: Lora »

Ja bardzo lubię ten krem permanent24/pl/pl/p/Tatoo-Cream-krem-z-aloesem-do-pielegnacji-pozabiegowej.-po-pigmentacji%2C-tatuazu/411 fajnie się sprawdza. Tatuaż szybko się goi a później utrzymuje go w pięknych kolorach.

ODPOWIEDZ