Włosy

siska33
Posty: 775
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:54 pm

Re: Włosy

Post autor: siska33 »

Pielęgnacja włosów powinna być dobrze dobrana i dająca szansę na bardzo dobrze dopasowane produkty. Warto zatem wiedzieć na co chcemy się przygotować i zadbać o to najlepiej jak potrafimy. Dobry kosmetyki to podstawa w tej kwestii. Tutaj play.google/com/store/apps/details?id=pl.jeanlouisdavid znajdziesz kosmetyki do włosów, a także możesz umówić się do fryzjera który pomoże Ci wybrać odpowiednią pielęgnację!

ulka70
Posty: 109
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:59 pm

Re: Włosy

Post autor: ulka70 »

Jeśli problem z łupieżem jest poważny i nie możecie się go pozbyć, to warto zmienić szampon. Jeśli włosy są dodatkowo cienkie i wypadają, to można kupić ten szampon manada/pl/dermena-szampon-sebocontrol-wlosy-przetluszczajace-sie-nadmiernie-wypadajace-200-ml-dlugi-termin-waznosci . Szybko i w łatwy sposób można pozbyć się łupieżu. Skóra głowy będzie nawilżona, a włosy zyskają blask i będą mocniejsze. Wystarczy go stosować tylko przez 16 tygodni, żeby zapomnieć o łupieżu.

lola89
Posty: 159
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:51 pm

Re: Włosy

Post autor: lola89 »

A ja zastanawiam się nad tym czy nie postawić na naturalne doczepiane włosy na remy-hair/pl . Od dawna marzę o długich , gęstych włosach - i mimo tego, że stosuję najróżniejsze witaminy, odżywki efekt jest bardzo znikomy. A takie dopinki zawsze pozwolą mi się trochę nacieszyć taką efektywną fryzurką.

kasiunia
Posty: 433
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:21 pm

Re: Włosy

Post autor: kasiunia »

Włosy to dla nas kobiet jak wiadomo bardzo ważna rzecz. Podstawowe zabiegi pielęgnacyjne jeśli chodzi o włosy to ich mycie. Zadbajmy o to by szampon był dobrej jakości. Czy wiecie ,że szampon wcale nie musi być w płynie ? Naturalny szampon w kostce - madamnatura/pl/wlosy/szampony-do-wlosow/ , jaki nie dawno odkryłam ,, okazał się na prawdę bardzo dobrym produktem dla moich włosów.

andromeda
Posty: 701
Rejestracja: wt lis 24, 2020 12:02 pm

Re: Włosy

Post autor: andromeda »

Masz bardzo dobrego fryzjera w m1, ja zanim coś zrobię z włosami to tam idę bo wiem że dobrze doradzą i mają też bardzo dobrej jakości produkty do stylizacji i koloryzacji

kasiunia
Posty: 433
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:21 pm

Re: Włosy

Post autor: kasiunia »

Włosy z pewnością są ważne, bo mają olbrzymi wpływ na nasz wygląd .Czy nie uważacie ,że równie ważne są rzęsy? Zajrzyjcie tutaj - https://kbarth.pl/pol_m_Stylizacja-Rzes ... i-211.html - rzęsy mink. Są one wysokiej jakości co przekłada się później na duży komfort podczas ich noszenia. Rzęsy te są bardzo miękkie oraz delikatne, by niczym nie odróżniały się od naszych naturalnych rzęs. Warto zainteresować się tą ofertą.

kiki99
Posty: 320
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:02 pm

Re: Włosy

Post autor: kiki99 »

Jeżeli chcesz zadbać o swoje ciało w tym włosy to wiele ciekawych i przydatnych artykułów znajdziesz tutaj https://www.jejpiekno.pl/ Podpowiedzą jakie trendy są na topie i jakich kosmetyków używać aby uzyskać najlepsze efekty. Jednym słowem jest to skarbnica wiedzy na temat urody.

ODPOWIEDZ