Kobiecie zakupy

fiona
Posty: 87
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:08 pm

Re: Kobiecie zakupy

Post autor: fiona »

Gdzie kupujecie kosmetyki ? Chodzicie do stacjonarnych drogerii czy jednak przerzuciłyście się już na zakupy w Internecie? Ja znalazłam ostatnio bardzo fajną drogerię internetową, w której znalazłam super oferty moich ulubionych kosmetyków azjatyckich i nie tylko. Dzięki perfumesco/pl/kosmetyki-azjatyckie mogę zamawiać wszystkie kosmetyki z jednego miejsca ;)

akacja56
Posty: 34
Rejestracja: pn paź 19, 2020 4:48 pm

Re: Kobiecie zakupy

Post autor: akacja56 »

Ja na takie kobiece zakupy w Krakowie lubię wybrać się do Galerii Bronowice, gdzie zawsze mają wiele ciekawych promocji i fajne sklepy z ciuchami galeriabronowice/pl/sklepy-zakupy . Tam zawsze wykonam zakupy w bezpieczny sposób i zawsze mam gdzie zaparkować auto, bo jest duży parking.

Domis3223
Posty: 44
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:10 pm

Re: Kobiecie zakupy

Post autor: Domis3223 »

Jeżeli chodzi o sprawdzone sklepy, to mam jeden swój ulubiony jest nim tatuum/com/pl/1099-rekawiczki-damskie. W ofercie tego sklepu znajdziecie dosłownie wszystko, co jest do ubrania. Często kupuje tam prezenty, dla facetów jak i kobiet, oczywiście są to najczęściej szaliki i rękawiczki.

alga12
Posty: 39
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:13 am

Re: Kobiecie zakupy

Post autor: alga12 »

Ja również bardzo lubię robić zakupy przez internet, niedawno nawet znalazłem bardzo ciekawą bluzę ayo africa w sklepie Waikiki Vibe Bardzo mi się spodobała i mam nadzieję że uda mi się ją zamówić jeszcze w tym miesiącu.

Vinci
Posty: 294
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Kobiecie zakupy

Post autor: Vinci »

Myślę, że wiele osób lubi kobiece zakupy. A jeszcze lepiej, jak można trafić na jakieś fajne promocje. Teraz czekałam cały czas na black friday bo wtedy można załapać się na ciekawe promocje. Czytałam tutaj gazetka-24/pl/blog/buty-na-black-friday-jak-zaplanowac-udane-zakupy , że warto wcześniej zaplanować takie zakupy.

natka
Posty: 258
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:27 am

Re: Kobiecie zakupy

Post autor: natka »

Rękawiczki z technologią dotykową to zdecydowanie strzał w dziesiątkę. Zarówno męskie jak i damskie rękawiczki tego typu znajdziecie w ofercie sklepu internetowego napogloves/pl/ . Polecam się zapoznać z ich ofertą.

miruś
Posty: 227
Rejestracja: pn lis 02, 2020 10:56 am

Re: Kobiecie zakupy

Post autor: miruś »

Nie wiem czy ksiażki można zaliczyć do kobiecych zakupów, ale moja żona kupuje więcej ksiażek niż kosmetyków. Ostatnio była to ta propozycja taniaksiazka/pl/jak-dlugo-trwa-teraz-new-scientist-p-1445890.html Muszę przyznać że sam sięgnełem po ta książkę. Jest to książka która nie tylko bawi, ale i uczy. odpowiada na wiele ciekawych pytań z różnych dziedzin nauki.

tamara
Posty: 160
Rejestracja: wt sty 28, 2020 1:03 am

Re: Kobiecie zakupy

Post autor: tamara »

Warto rozsądnie zawsze podchodzić do tematu i kupować wyłącznie to, co jest nam potrzebne. Jeśli nie wiecie jakie buty będą pasowały np. do różowej sukienki, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj kobiecystyl/pl/jakie-buty-do-rozowej-sukienki/ . Macie tam ciekawy artykuł, a w nim praktyczne podpowiedzi. Poza tym znajdziecie tam również wiele innych cennych porad.

wojtas
Posty: 217
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:07 am

Re: Kobiecie zakupy

Post autor: wojtas »

Każda kobieta lubi wyglądać modnie, elegancko. Moja żona uwielbia buty. Ja szukając butów do garnituru dla siebie trafiłem do tego sklepu tu butyraj/pl/ Pokazałem żonie - no i teraz trzymać się będę za kieszeń. Bo faktycznie eleganckich butów dla kobiet tu nie brakuje. Żona wybrała już sobie botki i teraz ogląda czułenka. Mam nadzieję że na tym koniec.

Vinci
Posty: 294
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Kobiecie zakupy

Post autor: Vinci »

No oczywiscie, ze takie zakupy dla kobiety są ważne. Czasami spędzamy wiele godzin na znalezieniu jakiś fajnych ciuchów czy butów. Zauważyłam, ze tutaj zapato/com/pl/kozaki-damskie-skorzane-na-obcasie mają teraz bardzo fajne kozaki. Zima przyszła więc pasuje się za czymś rozejrzeć.

ODPOWIEDZ