Włosy

siska33

Re: Włosy

Post autor: siska33 »

Pielęgnacja włosów powinna być dobrze dobrana i dająca szansę na bardzo dobrze dopasowane produkty. Warto zatem wiedzieć na co chcemy się przygotować i zadbać o to najlepiej jak potrafimy. Dobry kosmetyki to podstawa w tej kwestii. Tutaj play.google/com/store/apps/details?id=pl.jeanlouisdavid znajdziesz kosmetyki do włosów, a także możesz umówić się do fryzjera który pomoże Ci wybrać odpowiednią pielęgnację!

ulka70

Post autor: ulka70 »

Jeśli problem z łupieżem jest poważny i nie możecie się go pozbyć, to warto zmienić szampon. Jeśli włosy są dodatkowo cienkie i wypadają, to można kupić ten szampon manada/pl/dermena-szampon-sebocontrol-wlosy-przetluszczajace-sie-nadmiernie-wypadajace-200-ml-dlugi-termin-waznosci . Szybko i w łatwy sposób można pozbyć się łupieżu. Skóra głowy będzie nawilżona, a włosy zyskają blask i będą mocniejsze. Wystarczy go stosować tylko przez 16 tygodni, żeby zapomnieć o łupieżu.

lola89

Post autor: lola89 »

A ja zastanawiam się nad tym czy nie postawić na naturalne doczepiane włosy na remy-hair/pl . Od dawna marzę o długich , gęstych włosach - i mimo tego, że stosuję najróżniejsze witaminy, odżywki efekt jest bardzo znikomy. A takie dopinki zawsze pozwolą mi się trochę nacieszyć taką efektywną fryzurką.

kasiunia

Post autor: kasiunia »

Włosy to dla nas kobiet jak wiadomo bardzo ważna rzecz. Podstawowe zabiegi pielęgnacyjne jeśli chodzi o włosy to ich mycie. Zadbajmy o to by szampon był dobrej jakości. Czy wiecie ,że szampon wcale nie musi być w płynie ? Naturalny szampon w kostce - madamnatura/pl/wlosy/szampony-do-wlosow/ , jaki nie dawno odkryłam ,, okazał się na prawdę bardzo dobrym produktem dla moich włosów.

andromeda

Post autor: andromeda »

Masz bardzo dobrego fryzjera w m1, ja zanim coś zrobię z włosami to tam idę bo wiem że dobrze doradzą i mają też bardzo dobrej jakości produkty do stylizacji i koloryzacji

ODPOWIEDZ