Catering dietetyczny

livia
Posty: 190
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 11:51 pm

Re: Catering dietetyczny

Post autor: livia »

Owszem, możecie korzystać z cateringu dietetycznego. W ten sposób na pewno łatwiej wam będzie zejść z wagi. Jednakże warto też pomyśleć o takich produktach, jak Hordenina . Dzięki niemu chociażby zminimalizujecie uczycie głodu i dostarczycie sobie maksimum energii.

yoai
Posty: 217
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:24 pm

Re: Catering dietetyczny

Post autor: yoai »

Ja jednak wolę gotować sama. Catering wychodzi dość drogo a bywają i takie które nie specjalne mają dania w swoim menu. Jeszcze w żądnym nie widziałam by było coś takiego jak makaron gryczany bee/pl/9071-makaron-gryczany a jest to mój ulubiony makaron który idealnie nadaję się do takich cateringów

koleś
Posty: 175
Rejestracja: śr lis 18, 2020 3:17 pm

Re: Catering dietetyczny

Post autor: koleś »

No tak, w Dietly możecie na przykład coś takiego zamówić, ale jeśli wolicie sami się odchudzać i wybierać sobie dania, jakie jecie, to również ta firma przygotowała coś dla Was. To oczywiście ten dietly/pl/blog/ blog poradnikowy. Będziecie w stanie w kilka chwil po prostu sprawdzić, jakie są prognozy, oraz jak łatwo schudniecie.

kamilka45
Posty: 6
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:43 pm

Re: Catering dietetyczny

Post autor: kamilka45 »

Bardzo fajny jest taki catering dużo ułatwia. Ja dodatkowo do jedzenia stosuję jeszcze soki oczyszczające, znalazłam na ranozebrano/pl/blog/post/pitne_zdrowie_soki/ bardzo fajne opis jaki sok dobrze mi pomoże oczyścić organizm. I dodatkowo jest smacznie go przy niektórych sokach nie można powiedzieć.
Ja lubię takie naturalne soki i często takie robię sama, zobacz więcej takich przepisów w sieci i zacznij coś ciekawego sama stworzyć z owoców w swoim zaciszu domowym.

Urszula22
Posty: 131
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:53 pm

Re: Catering dietetyczny

Post autor: Urszula22 »

Ciekawa sprawa. Na pewno bardzo ważne będzie to, byście jak najbardziej sensownie podeszli do tematu Waszego zdrowia. Pamiętajcie, że odpowiednio dobrana dieta może faktycznie być dla Was bardzo pomocna. Najlepiej zajrzyjcie do maczfit/pl/blog/jak-schudnac-po-swietach/ i dowiedzcie się, co powinno się jeść, by schudnąć po świętach. To bardzo ważna rzecz, więc warto zwrócić na to uwagę już teraz.
materiały promocyjne

lola89
Posty: 159
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:51 pm

Re: Catering dietetyczny

Post autor: lola89 »

Natomiast ja myślę o własny biznesie w tym kierunku. Znalazłam właśnie ciekawy artykuł dietly/pl/blog/pudelka-plastik-a-ekologia-trendy-wyzwania-i-mozliwosci-zwiazane-z-pakowaniem-cateringu-dietetycznego dotyczący ciekawych rozwiązań do takiej firmy. Na pewno skorzystam z tych porad.
Ostatnio zmieniony śr sty 27, 2021 7:54 am przez lola89, łącznie zmieniany 1 raz.

gonia
Posty: 55
Rejestracja: wt sty 28, 2020 1:52 pm

Re: Catering dietetyczny

Post autor: gonia »

Ja z typowego cateringu nigdy nie zamawiałam jeszcze, ale raz na jakiś czas lubię sobie zrobić taki 3 dniowy detoks organizmu :) uwielbiam soki pod różną postacią i wtedy z reguły sięgam po zestawy z Nuja nuja/pl/?gclid=EAIaIQobChMI8bL0jsen6gIVzR0YCh2A5AaVEAAYASAAEgK1DPD_BwE. Są wyciskane na zimno więc nie tracą witamin :) już po tych 3 dniach widać efekty, mniej wzdęty brzuch, więcej energii, lepszy humor :)

pamira
Posty: 204
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:34 pm

Re: Catering dietetyczny

Post autor: pamira »

Fakt jest taki, że cateringi dietetyczne są różne, a też nie zawsze w 100% odpowiadają naszym potrzebom, albo naszym wymaganiom smakowym. Na pewno to rozumiecie. Ja sama mam z tym problem. a wiem, że skoro dietetyka warszawa przyjmuje, to ja się mogę zapisać. Dostanę do jedzenia dania takie, które są dla mnie dobre i mi smakują.

fifika
Posty: 116
Rejestracja: wt sty 28, 2020 1:54 pm

Re: Catering dietetyczny

Post autor: fifika »

catering dietetyczny to kapitalna sprawa. Ja zdecydowałam się na takie rozwiązanie dopiero niedawno, od stycznia zamawiam z Victory Diet ( działają na terenie Łodzi, Warszawy i okolic). Duża ilość diet do wyboru, każda dopasowywana jest do indywidualnych potrzeb. Niedrogo, smacznie. Obsługa klienta też na 5+ :)

Krakowianeczka
Posty: 13
Rejestracja: czw paź 15, 2020 12:56 pm

Re: Catering dietetyczny

Post autor: Krakowianeczka »

uwielbiam korzystać z cateringów dietetycznych, przede wszystkim dlatego, że nie lubię gotować :D próbowałam już diet od kilku i najlepszy dla mnie to dietlove, bardzo podoba mi się ich dieta pudełkowa dla sportowców, pomaga mi niezwykle w okresach wzmożonego wysiłku fizycznego, bardzo mi smakuje i jest to dla mnie niezwykle wygodne rozwiązanie.

ODPOWIEDZ