moja siłownia

wojtas
Posty: 217
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:07 am

moja siłownia

Post autor: wojtas »

Chcęo tworzyć siłownie. Gdzie dostane pprofesjonalun sprzęt. i jaki na początek kupić?

miruś
Posty: 227
Rejestracja: pn lis 02, 2020 10:56 am

Re: moja siłownia

Post autor: miruś »

Ja bym chyba zaczął od tej oferty tu marbo-sport/pl/pol_m_Sprzet-silowy_Urzadzenia-do-cwiczen_Suwnice-1665.html Nie wyobrażam sobie siłowni bez dobrego sprzętu. A maszyna Smitha to niezastąpione urządzenie w każdej siłowni. Twoi klienci będą mogli trenować bezpiecznie min mięśnie nóg, ramion, klatki piersiowej.

Zara
Posty: 81
Rejestracja: ndz maja 10, 2020 2:08 pm

Re: moja siłownia

Post autor: Zara »

Znalazłam właśnie sklep, gdzie jest świetny sprzęt do domowej siłowni i sama też będę chciała się w nim zaopatrzyć. W końcu mamy w domu trochę miejsca i zorganizowałam pomieszczenie, gdzie będziemy z rodzinką ćwiczyć. Taki regularny trening dla zdrowia nam się przyda :)

Urszula22
Posty: 131
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:53 pm

Re: moja siłownia

Post autor: Urszula22 »

To bardzo ważne kwestie, których nie wolno lekceważyć. Musicie na pewno pamiętać, by zawsze dobierać takie rozwiązania pod kątem leczniczym, które mogą być dla Was najbardziej odpowiednie. Na stronie ktomalek/pl/leki-na-bole-miesni-i-stawow/k-1767/1 znajdziecie więcej informacji na ten temat, więc śmiało tam zaglądajcie.
materiały promocyjne

Vinci
Posty: 294
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: moja siłownia

Post autor: Vinci »

Siłownia to bardzo dobry pomysł. najlepiej jest iść do takiej w której mają profesjonalny sprzęt. Znajoma z Krakowa chodzi do Energygim energym/com/pl/. Bardzo ją sobie chwali.

yoai
Posty: 217
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:24 pm

Re: moja siłownia

Post autor: yoai »

Od dawna moim marzeniem jest domowa siłownia i w końcu ma ono szansę się ziścić. Zdążyłam się już zorientować gdzie wyposażyć się w niezbędny sprzęt mianowicie sport-blast/pl/ i wkrótce będę zamawiać. Mąż również zadowolony, w końcu będzie mógł w domu poćwiczyć :)

siska33
Posty: 776
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:54 pm

Re: moja siłownia

Post autor: siska33 »

Ja bardzo lubię ćwiczyć. Swoją przygodę z siłownią zaczęłam dlatego, że chciałam schudnąć. Polecam Ci ciekawy artykuł bodytec20/pl/czy-da-sie-schudnac-bez-cwiczen-sprawdzilismy na temat tego, czy da się schudnąć bez ćwiczeń. Powiem szczerze, że jestem zaskoczona odpowiedzią na to pytanie.

ODPOWIEDZ