Terapia osoczem bogatopłytkowym

Awatar użytkownika
Ramai58
Posty: 94
Rejestracja: wt sie 20, 2019 4:09 am

Terapia osoczem bogatopłytkowym

Post autor: Ramai58 »

Hej, czy wie ktoś coś może o terapii osoczem bogatopłytkowym? Ostatnio sporo szukam informacji na ten temat i trafiłem na taką stronkę https://www.sport-med.pl/leczenie/Terap ... -%28PRP%29 . Co o niej sądzicie? Wydaje się być bardzo rzetelna. Dużo się z niej dowiedziałem. Może ktoś wypowiedzieć się na ten temat?
Jeśli miłość ma być miłością niezapomnianą, od pierwszej chwili muszą się ku niej zlatywać przypadki jak ptaki na ramiona świętego Franciszka z Asyżu.

tamara
Posty: 160
Rejestracja: wt sty 28, 2020 1:03 am

Re: Terapia osoczem bogatopłytkowym

Post autor: tamara »

Tutaj derm-al/pl/pl/medycyna-estetyczna/dermatologia-estetyczna jest też ciekawa oferta, jeśli chodzi o różnego typu zabiegi medycyny estetycznej. Można nie tylko zadbać o swoje ciało, ale również zniwelować różne defekty. Pomyślcie koniecznie o tym. Rozwiązań jest wiele i wcale koszty nie są takie duże jakby się mogło wydawać.

sandra
Posty: 61
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:25 pm

Re: Terapia osoczem bogatopłytkowym

Post autor: sandra »

Jeżeli szukacie kliniki medycyny estetycznej to polecam SkinClinic. Dysponuje ona wieloma najnowocześniejszymi laserami odmładzającymi i upiększającymi, które pozwalają przeprowadzić zabiegi likwidowania tkanki tłuszczowej, modelowania sylwetki, ujędrniania skóry, a także poprawiają owal twarzy i likwidują zmarszczki. Najlepsza klinika w stolicy.

Vinci
Posty: 294
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Terapia osoczem bogatopłytkowym

Post autor: Vinci »

Pomyśl też o zastosowaniu odpowiednich tabletek. Dla mnie najbardziej skuteczne okazują się te z kwasem hialuronowym. Znalazłam je kiedys przed przypadek tutaj sklepzycia/pl/kwas-hialuronowy . Może dla Ciebie też okażą się skuteczne.

Erso
Posty: 20
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 7:13 pm

Re: Terapia osoczem bogatopłytkowym

Post autor: Erso »

A ja uwielbiam masaż bańką chińską twoja-rehabilitacja/pl/masaz-banka-chinska/ która poprawia krążenie krwi i limfy, rozszerza naczynia krwionośne oraz przyspiesza przemianę materii i proces lipolizy. Świetne działanie i samopoczucie po tym.

fifika
Posty: 116
Rejestracja: wt sty 28, 2020 1:54 pm

Re: Terapia osoczem bogatopłytkowym

Post autor: fifika »

Zabiegi związane z medycyną estetyczną mogą bardzo skutecznie i dość szybko poprawić kondycję naszej skóry. Sam zabieg powinien już być dobierany do indywidualnych potrzeb pacjenta dlatego tak ważne jest, by trafić do doświadczonego lekarza. Ja polecam szczególnie Magiczną Klinikę, chodzę do nich od lat i zawsze jestem zadowolona z efektów :)

invencja
Posty: 193
Rejestracja: pt lut 21, 2020 11:20 am

Re: Terapia osoczem bogatopłytkowym

Post autor: invencja »

Terapia osoczem bogatopłytkowym jest super i szybko daje doskonałe efekty. Ja się zdecydowałam na zabieg tego typu, bo skóra na mojej twarzy nie była już tak jędrna i dobrze odżywiona jak kiedy. Jakie są wskazania do tego typu terapii oraz jak wyglądają efekty możecie sprawdzić na stronie kliniki chirurgplastyczny-krakow/pl/osocze-bogatoplytkowe/ . Ja właśnie u nich wykonywałam terapię. Dla mnie efekt jest naprawdę wow.

ulka70
Posty: 109
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:59 pm

Re: Terapia osoczem bogatopłytkowym

Post autor: ulka70 »

Zauważyłam, że osocze bogatopłytkowe PRP jest coraz bardziej popularne w Polsce. Czytałam, że zabieg można stosować na skórę i włosy, dzięki czemu będą one nawilżone i odżywione. Osocze jest pobierane z krwi pacjenta, dlatego nie uczula. Zabieg polecany jest też alergikom. W składzie jest wiele witamin i elektrolotów. Więcej informacji jest na stronie kliniki z Białegostoku drstawowska/pl/osocze-bogatoplytkowe,81.html .

kiki99
Posty: 320
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:02 pm

Re: Terapia osoczem bogatopłytkowym

Post autor: kiki99 »

Jeśli interesują cię zabiegi z zakresu medycyny estetycznej lub chirurgii plastycznej to wystarczy odwiedzić to miejsce https://the-clinic.pl/zabiegi/mezoterapia-iglowa/ Idealna klinika jeśli chcesz zadbać o swój wygląd lub poprawić defekty ciała. Wszystko to pod nadzorem specjalistów i na najlepszym sprzęcie. Na zmarszczki najlepsza będzie mezoterapia igłowa Warszawa to idealne miejsce na takie zabiegi.

ODPOWIEDZ