Jak dbać o zdrowie

natka
Posty: 258
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:27 am

Re: Jak dbać o zdrowie

Post autor: natka »

Warto też odwiedzić internetowy sklep medyczny Orteo: orteo/pl/elektrostymulatory . Znajdziecie tam bardzo duży wybór sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego. Myślę, że wiele takich akcesoriów może przydać się do rehabilitacji i fizjoterapii.

Awatar użytkownika
lawennnd
Posty: 253
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:39 pm

Re: Jak dbać o zdrowie

Post autor: lawennnd »

Szukam sposobu na rozwiązanie mojego problemu z erekcją - mimo wysokiego podniecenia mam problemy ze wzwodem. Na stronie https://maxonforte.pl/sildenafil-substa ... -mezczyzn/ zalecono mi stosowanie sildenafilu - korzystaliście kiedyś z tego leku i moglibyście się wypowiedzieć na ten temat?
Człowiek owładnięty nową ideą jest wariatem, dopóki idea ta nie odniesie sukcesu.

kasiunia
Posty: 433
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:21 pm

Re: Jak dbać o zdrowie

Post autor: kasiunia »

Jeśli będziecie się stosowali do dwóch najważniejszych zasad , jeśli chodzi o dbanie o zdrowie - zdrowa dieta żywieniowa oraz uprawianie sportów - to powinno być dobrze. Jednak okresowe badania i wizyty lekarskie to także nasza powinność. Podczas ostatniej wizyty lekarskiej zauważyliśmy sporą zmianę w funkcjonowaniu placówki - to aplikacja do umawiania wizyt . Usprawnieni w umawianiu wizyt jest olbrzymie zarówno dla pacjentów jak i dla obsługi placówki medycznej.

pamira
Posty: 204
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:34 pm

Re: Jak dbać o zdrowie

Post autor: pamira »

Dbanie o zdrowie, to po prostu dbanie o siebie. Na pewno ważne jest dobre odżywanie. Czyli odmówienie sobie niektórych słodyczy i fast food. Dobrze też jeść więcej warzyw i owoców , ryb czy jajek. Wszystko zawiera witaminy. Ruch to zdrowie, czyli dobrze każdego dnia troszkę poćwiczyć. Warto też się badać. Polecam robić rezonans warszawa RadioMedica, tak profilaktycznie. Dla samego siebie.

jagoda
Posty: 210
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 12:02 pm

Re: Jak dbać o zdrowie

Post autor: jagoda »

Koniecznie poczytajcie też o nutridrinkach. Te produkty spotyka się obecnie coraz częściej na polskim rynku i są wskazane przy problemach z apetytem podczas różnego rodzaju chorób - także dla seniorów. Na przykład w DOZ możesz kupić Fresubin i Supportan. Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie na stronie zywieniemaznaczenie/pl/ .

Awatar użytkownika
lawennnd
Posty: 253
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:39 pm

Re: Jak dbać o zdrowie

Post autor: lawennnd »

Jestem okulistą i zachęcam moich klientów do wykonywania częstszych badań kontrolnych swojego wzroku. Ostatnio zakupiłem perymetr komputerowy ze strony https://www.mdt.pl/produkt/perymetr-komputerowy-ap-300/, dlatego od teraz mogą przeprowadzić diagnostykę pola widzenia.
Człowiek owładnięty nową ideą jest wariatem, dopóki idea ta nie odniesie sukcesu.

kasiunia
Posty: 433
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:21 pm

Re: Jak dbać o zdrowie

Post autor: kasiunia »

Dbałość o zdrowie to bardzo prosta sprawa, pod warunkiem ,że wyrobimy w sobie określone nawyki - żywieniowe i te związane ze sportem. Trzeba się zatem odpowiednio odżywiać oraz uprawiać sporty. Nie bez znaczenia jest także regularne badanie się, bo dzięki temu możemy w porę wykryć czekające na nas niebezpieczeństwa. Jest jednak bardzo dużo takich sytuacji , kiedy bez problemu damy radę sami sobie pomóc.Jeśli rozpoznamy na przykład kaszel mokry i będziemy mieć odpowiednie lekarstwa to z pewnością damy sobie radę z dolegliwościami.

pixel
Posty: 136
Rejestracja: śr lis 18, 2020 3:13 pm

Re: Jak dbać o zdrowie

Post autor: pixel »

Codziennie podejmujemy mnóstwo decyzji, część z nich negatywnie odbija się na naszym zdrowiu i nie ma co o tym sporo mówić. Wydaje mi się jednak, że czasem jakieś choroby rozwijają się niezależnie od naszej woli, na szczęście mamy w sieci różnorodne poradniki. O tym Jak i gdzie boli wątroba tupozdrowie/pl/bol-watroby-jak-rozpoznac-gdzie-boli-watroba/ na podanej stronie przeczytacie.

Erso
Posty: 20
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 7:13 pm

Re: Jak dbać o zdrowie

Post autor: Erso »

A mi ostatnio doskwierał problem z laktacją, jednak na szczęście udało mi się znaleźć bardzo fajne zioła na laktację zdrowyziolowy/pl/pl/menu/ziola-na-laktacje-170.html Okazało się, że są bardzo pomocne.

siska33
Posty: 775
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:54 pm

Re: Jak dbać o zdrowie

Post autor: siska33 »

Najważniejsze jest to, aby się regularnie badać, a do tego wybierać jak najlepsze kliniki. Na stronie: cmp.med/pl/zakres-uslug/konsultacje-lekarskie/alergologia/ udało mi się znaleźć ofertę, z której ja na pewno skorzystam. Klinika ma bardzo dobre opinie, więc polecam.

ODPOWIEDZ