Sprawdzony ortodonta

Awatar użytkownika
Fapet56
Posty: 85
Rejestracja: wt sie 13, 2019 5:09 am

Sprawdzony ortodonta

Post autor: Fapet56 »

Cześć, tak jak w temacie... Szukam dobrego i sprawdzonego ortodontę, więc jeśli wiecie coś na ten temat to koniecznie dajcie znać. Będę wam bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc! Do tej pory udało mi się trafić na tą stronę https://www.dentalcorner.pl/uslugi/ortodoncja/ i muszę wam powiedzieć, że mają oni całkiem pozytywne opinie. Co o tym sądzicie?
Jeszcze nie czas zapalić światło.

pamira
Posty: 204
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:34 pm

Re: Sprawdzony ortodonta

Post autor: pamira »

Bardzo się cieszę, że chcecie zadbać o zdrowie, ale nie powinniście myśleć tylko i wyłącznie od razu o ortodoncie. Przecież najpierw musi was obejrzeć dentysta łęczna i zaleczyć wszelkie możliwe ubytki. Inaczej to leczenie dalsze nie będzie możliwe. Bo jednak trzeba najpierw doprowadzić zęby do jakiegoś stanu.

natka
Posty: 258
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:27 am

Re: Sprawdzony ortodonta

Post autor: natka »

Możesz także skontaktować się z kliniką dentystyczną Neo Dentica w Łodzi: neodentica/pl/ . Oni świadczą szeroki wachlarz usług. Myślę, że otrzymasz tam także pomoc ortodontyczną.

szturm
Posty: 66
Rejestracja: czw lip 30, 2020 2:26 pm

Re: Sprawdzony ortodonta

Post autor: szturm »

Wspaniały dentysta to taki który bezboleśnie potrafi wykonać każdy zabieg na zębach. A sama doskonale wiem że ciężko jest o takiego dentystę. Tym bardziej, że muszę mieć założony aparat na zęby i zanim się na to zdecyduję to chciałabym dowiedzieć się o aparatach ortodontycznych przeczytasz na lekarzebezkolejki/pl/ Nie wiem czy tylko ja tak do tego tematu podchodzę czy większość z Was?

livia
Posty: 190
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 11:51 pm

Re: Sprawdzony ortodonta

Post autor: livia »

Z tego co wiem to stomatolog w Sosnowcu z NZOZ DENTYSTYKA dentystyka-nzoz/pl/oddzial-sosnowiec/ doskonale leczy zęby. Zresztą tam można trafić na wielu bardzo dobrych specjalistów od zębów, którzy mają spore doświadczenie w ortodoncji oraz stomatologii. Oni zapewniają swoim pacjentom kompleksową pomoc dentystyczną. Wszystko odbywa się u nich w przyjemnej atmosferze i bez odczuwania bólu.

kasiula
Posty: 332
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:30 am

Re: Sprawdzony ortodonta

Post autor: kasiula »

Dobrych dentystów jest w zasadzie całkiem sporo i na ogół ludzie decydują się na wybranie kogoś, kogo udało się im już poznać i nie mają obaw. Dobry dentysta musi wykorzystywać jak najlepszej jakości materiały stomatologiczne oraz sprzęt, bo bez tego raczej nie może być mowy o skutecznym leczeniu. Ja chodzę do kliniki Medykus i z czystym sumieniem mogę ją polecić.

Urszula22
Posty: 131
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:53 pm

Re: Sprawdzony ortodonta

Post autor: Urszula22 »

Dobrze, że dzisiaj są takie możliwości. Dzięki temu każdy może zadbać o to, by jego zęby nie tylko były zdrowe, ale też by dobrze wyglądały. Na pewno warto zajrzeć do jadczyk/pl/nasze-uslugi/stomatologia-estetyczna/ i tam poddać się leczeniu. To pozwoli Wam uniknąć wielu problemów.
materiały promocyjne

kargul
Posty: 106
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:23 pm

Re: Sprawdzony ortodonta

Post autor: kargul »

Sprawdzony ortodonta to w dzisiejszych czasach bardzo ważne. Bo jednak każdemu zależy na tym aby nawet stomatologa mieć godnego zaufania i takiego bardziej profesjonalnego. I tak jak szukałam namiarów na takiego stomatologa to trafiłam na tę stronę glamsmilepoland/pl/ dzięki której wiem do jakiego stomatologa tym razem się wybiorę. Także uważam, że warto jest korzystać z bazy zamieszczonej w internecie.

Awatar użytkownika
lawennnd
Posty: 253
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:39 pm

Re: Sprawdzony ortodonta

Post autor: lawennnd »

Moim sprawdzonym dentystą jest jak najbardziej ta firma https://www.dentyscipod1.pl/oferta/stom ... stetyczna/ . Działają na rynku od wielu lat, dlatego posiadają sprawdzonych i doświadczonych fachowców. Poradzili sobie świetnie z moim problematycznym uzębieniem. Jeżeli nie wiecie na kogo postawić to może być to rozwiązaniem właśnie dla Was.
Człowiek owładnięty nową ideą jest wariatem, dopóki idea ta nie odniesie sukcesu.

sandra
Posty: 61
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:25 pm

Re: Sprawdzony ortodonta

Post autor: sandra »

Baliśmy z naszym synem u ortodonty. Co prawda, ma już ukończone 18 lat ale zawsze syn. Natrafiliśmy, na bardzo dobrych specjalistów . Doradzili nam, co i jak mamy wykonać, aby zęby syna były proste. Wszystko na wysokim poziomie i z pełnym profesjonalizmem. Przeprowadzili nas krok po kroku. Śmiało mogę polecić gleboccy/pl/ .

ODPOWIEDZ