Cellulit

Carrie
Posty: 27
Rejestracja: czw maja 21, 2020 7:40 am

Cellulit

Post autor: Carrie »

Cellulit help. Nie wiem czy to rzeczywiście wodny czy jaki,ale jest i duzo,a waga spada, wygląda to fatalnie

Jessa
Posty: 26
Rejestracja: czw maja 21, 2020 9:42 am

Re: Cellulit

Post autor: Jessa »

Dużo nawadniać organizm ,ja robię piling kawowy raz w tygodniu ,dieta ,dużo biegam i celulitu brak. Pomógl mi na pewno Sinial:
mojakosmetyczka/pl/krem-na-cellulit-sinial-skuteczne-rozwiazanie/

Na stronie poczytaj sobie o jego działaniu.

Wiele osób pewnie poleci Ci bańki chińskie. Po bankach fakt - jest efekt ale są uciążliwe - taki sam efekt dają masaże na sucho do tego krem na celulit na noc. Można się owinąć folią, do tego skórę ćwiczenia siłowe najlepiej na ujędrnienie ciała i ponad 2l wody dziennie.

livia
Posty: 190
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 11:51 pm

Re: Cellulit

Post autor: livia »

Na ładny wygląd, na cellulit, na zdrowie , na wszystko ma wpływ- co? Zdrowa dieta. Poczytajcie sobie ten dietly/pl//blog/dieta-przy-nadcisnieniu-tetniczym i inne artykuły na tym doskonałym blogu, który uzmysławia wszędzie jak ważna jest dla nas dobrze ułożona dieta. Ile możemy zyskać jedząc zdrowo i zgodnie z naszym organizmem.

tamara
Posty: 160
Rejestracja: wt sty 28, 2020 1:03 am

Re: Cellulit

Post autor: tamara »

Samodzielna walka z cellulitem jest długa i żmudna. Warto więc skorzystać z profesjonalnych zabiegów, aby szybciej i skuteczniej pozbyć się problemów. Tutaj mediderm/com/pl/oferta/kosmetyka-twarzy/redukcja-cellulitu/ujedrnianie się rozejrzyjcie. Ten gabinet oferuje wiele ciekawych rozwiązań w tym zakresie, dzięki czemu będziecie mieć piękne i jędrne ciało.

kasiula
Posty: 332
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:30 am

Re: Cellulit

Post autor: kasiula »

Tak jak już wcześniej wspomiano, należy pić dużo wody. Poza tym dobrze zrobią wam ćwiczenia :) Zainteresujcie się też dietą pudełkową. Mnie zdrowe odżywianie pomoglo pozbyć się zbędnych kilogramów, ale też innych dolegliwości, jakie miałam. Tutaj cateromarket/pl/ jest świetna wyszukiwarka i porownywarka, z której warto skorzystać.

natka
Posty: 258
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:27 am

Re: Cellulit

Post autor: natka »

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będą zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Słyszeliście o takiej możliwości? Na przykład endermologia, o której poczytacie sobie tu: neonia/com/pl/endermologia/ . Zachęcam do zapoznania się z takimi zabiegami bliżej.

ODPOWIEDZ