Informacje o zdrowiu

koleś
Posty: 175
Rejestracja: śr lis 18, 2020 3:17 pm

Informacje o zdrowiu

Post autor: koleś »

Cześć, zastanawiałam się ogólnie, jak zdobywacie informacje o tym, czy o tamtym, skoro nie można dostać się do lekarza. Nie mówię o samym leczeniu, ale np.: o dawkowaniu leków, czy o sposobach na migrenę. Ja to się zastanawiam, czy istnieje w sieci odpowiedni [url=tupozdrowie/pl/]medyczny portal informacyjny/url] , który daje szczegółowe wytyczne i sprawdzające się. Co powiecie?

kasiunia
Posty: 433
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:21 pm

Re: Informacje o zdrowiu

Post autor: kasiunia »

Niewątpliwie bardzo duży wpływ na nasze zdrowie ma sposób odżywiania się. Dobrze też wiemy ,że w polskiej kuchni bardzo dużą popularnością cieszą się potrawy smażone, używać więc należy do smażenia olejów dobrej jakości. Zatem jaki olej do smażenia waszym zdaniem jest najlepszy ?Wyczytałam ,że do smażenia nadaje się olej rzepakowy a wy macie jakieś informacje na ten temat?

miruś
Posty: 227
Rejestracja: pn lis 02, 2020 10:56 am

Re: Informacje o zdrowiu

Post autor: miruś »

Jeśli mowa o zdrowym odżywianiu sie, to najważniejsze są nasze maluszki. Zobaczcie tu bee/pl/11534-mama-i-dziecko-zywienie-dziecka-kaszki-i-kleiki-etap-1-4-5-miesiecy- Jest tu bardzo duży wybór kleików, kaszek dla dzieci od pierwszego do piątego miesiąca. Produkty smaczne , wspierające prawidłowy rozwój dziecka

pamira
Posty: 204
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:34 pm

Re: Informacje o zdrowiu

Post autor: pamira »

Należy próbować rozwijać się na różnych frontach, dlatego moim zdaniem dobrym pomysłem będzie bio-hacking. To ogólnie bardzo fajna możliwość, rozbudowania siebie pod kątem fizycznym, psychologicznym i wewnętrznym. Może Wam na początek to za wiele nie mówić, ale jeśli jesteście ciekawi, co to, tutaj biohackuj/pl/najlepsze-filmy-i-seriale-o-biohackingu/ macie filmy o tym zjawisku. Sporo wam wyjaśnią.

natka
Posty: 258
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:27 am

Re: Informacje o zdrowiu

Post autor: natka »

Niektóre choroby można samemu wyleczyć w domu. Jedną z takich chorób jest angina. Tutaj znajdziecie różne domowe sposoby na anginę: nowafarmacja/pl/blog/domowe-sposoby-na-angine . Warto się z nimi zapoznać.

alicja
Posty: 230
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:44 pm

Re: Informacje o zdrowiu

Post autor: alicja »

Niestety w dzisiejszych czasach chorób nie brakuje. Każdy obawia się poważnych chorób. Niedawno trafiłam na badanie wes które pozwala na wykrycie chorób genetycznych. Myslę, że warto je wykonać szczególnie u dzieci.

jagoda
Posty: 210
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 12:02 pm

Re: Informacje o zdrowiu

Post autor: jagoda »

A czy wiecie, gdzie najlepiej kupować sprzęt medyczny? Polecam zajrzeć do sklepu internetowego MegaMedic. Znajdziecie tam różne akcesoria - takie jak na przykład rajstopy uciskowe: megamedic/pl/rajstopy-uciskowe .

pixel
Posty: 136
Rejestracja: śr lis 18, 2020 3:13 pm

Re: Informacje o zdrowiu

Post autor: pixel »

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że mam sporo do powiedzenia w tej kwestii i jakoś to sobie rozwiązuję. Na pewno katar domowe sposoby mnie interesują. Dla mnie mimo wszystko to jest ważne i kluczowe, by zadbać o siebie. No i mam nadzieję, że znajdę coś odpowiedniego.

Zara
Posty: 81
Rejestracja: ndz maja 10, 2020 2:08 pm

Re: Informacje o zdrowiu

Post autor: Zara »

Z pewnością warto czytać różne informacje o zdrowiu i jak najlepiej się o nie troszczyć. Są jednak osoby, które nie zdają sobie sprawy, jak ważny jest stan ich organizmu. Chodzi mi między innymi o uzależnionych. Zerknijcie ile powstało specjalnych ośrodków https://osrodkiterapii.pl/ . Każdy z nich pomaga osobom w nałogu.

kasiunia
Posty: 433
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:21 pm

Re: Informacje o zdrowiu

Post autor: kasiunia »

Zapraszam was do zapoznania się z serwisem o zdrowiu. To serwis rządowy więc informacje tam zawarte są na prawdę wiarygodne. To nie reklama żadnego produktu. Jaka tematyka jest tam poruszana ? - choćby ta - weganizm a zdrowie .Obalane są tam mity na temat weganizmu i potwierdzane fakty. Zapoznaj się bo warto.

ODPOWIEDZ