Byliście u psychologa?

Irena
Posty: 78
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:02 pm

Byliście u psychologa?

Post autor: Irena »

Byliście u psychologa?
jak wrażenia?

Bianca
Posty: 20
Rejestracja: śr maja 20, 2020 11:37 am

Re: Byliście u psychologa?

Post autor: Bianca »

Ja jeszcze nie mialam okazji .. na szczescie.

stokrotka
Posty: 57
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:08 pm

Re: Byliście u psychologa?

Post autor: stokrotka »

Ja po załamaniu nerwowym byłam na paru wizytach u psychologa który pomagał mi zrozumieć że także potrzebuję czasu dla siebie by mogła odpocząć. Że moje życie nie tylko ma polegać na dawaniu z siebie 100% ale także braniu. Jestem bardzo zadowolona z tych spotkań i jak czuję że coś dzieje się zemną nie dobrego staram się to skonsultować. Pani psycholog pomogła mi zrozumieć że czas dla siebie nie zawsze musi polegać na byciu samej i odpoczynki ale znalezienie dla siebie godziny na relaks czy dobrą książkę. Właśnie dlatego zaczęłam czytać kiedy mam przeładowany dzień ram się wieczorem usiąść i poczytać trochę. Ostatnio zaciekawił mnie Patryk VEGA taniaksiazka/pl/autor/patryk-vega i jego literatura zastanawiam się co sobie aktualnie zamówić.

Erso
Posty: 20
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 7:13 pm

Re: Byliście u psychologa?

Post autor: Erso »

Jakiś czas temu miałam możliwość skorzystania z profesjonalnego wsparcia psychiatrycznego w klinice psychomedic/pl/psychiatra-lodz/ Gdybyście szukali sprawdzonej pomocy, to naprawdę polecam.

natka
Posty: 258
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:27 am

Re: Byliście u psychologa?

Post autor: natka »

Mi pomaga psycholog, psychoterapeuta dr Marta Melka-Roszczyk Poznań: melka-roszczyk/pl/ . Jestem bardzo zadowolona z wizyt w jej gabinecie. Z tygodnia na tydzień czuję się coraz lepiej, a już się bałam, że depresja zostanie ze mną do końca życia.

Urszula22
Posty: 131
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:53 pm

Re: Byliście u psychologa?

Post autor: Urszula22 »

Dobrze, że dzisiaj coraz więcej mówi się o takich kwestiach. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście już teraz zastanowili się, którzy specjaliści będą najlepsi dla Was i Waszych dzieci. Moim zdaniem dzisiaj koniecznie powinniście pomyśleć o konsultacjach online. W psychomedic.online/ znajdziecie najlepszych psychologów z PsychoMedic.Online, więc śmiało się z nimi skontaktujcie.
materiały promocyjne

kasiula
Posty: 332
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:30 am

Re: Byliście u psychologa?

Post autor: kasiula »

Tak i otwracie o tym mówię. Szukanie pomocy to nie powód do wstydu. Gdyby nie pomoc psychologa z centrum-terapii/pl/ to nie wiem gdzie dzisiaj bym była... nawet nie chcę o tym myśleć. Na całe szczęście, wszystko dobrze się poukładało.

Zara
Posty: 81
Rejestracja: ndz maja 10, 2020 2:08 pm

Re: Byliście u psychologa?

Post autor: Zara »

Mój brat był u psychologa, bo zmaga się z uzależnieniem od dopalaczy. Chyba jednak będzie musiał iść do specjalistycznej poradni. Dowiedział się, że ośrodek terapii Niwa oferuje pomoc dla takich osób jak on. Może ktoś z Was lub Waszych bliskich korzystał z podobnego wsparcia i coś doradzi?

siska33
Posty: 775
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:54 pm

Re: Byliście u psychologa?

Post autor: siska33 »

Jasne, nie raz - bardzo mi pomógł
___
Odbiór instalacji elektrycznej

kasiunia
Posty: 433
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:21 pm

Re: Byliście u psychologa?

Post autor: kasiunia »

Wiele osób, które znam chodzi do psychologa, wiele też potrafi relaksować się we własnym domu a dokładnie w łazience - urządzając sobie domowe spa. O resztę spraw zadbał już producent świec sojowych - https://madamnatura.pl/producent-swiec-sojowych/ , o takie rzeczy jak odpowiedni zapach jaki te świece wydzielają oraz o ekologiczne spalanie tych świec. Zresztą świece uzywamy także w naszych salonach, kiedy chcemy stworzyć właściwy nastrój.

ODPOWIEDZ