Wesele na mazurach

Awatar użytkownika
lawennnd
Posty: 253
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:39 pm

Wesele na mazurach

Post autor: lawennnd »

Czy ktoś z was organizował kiedykolwiek wesele na mazurach? Polecicie jakieś ciekawe i klimatyczne miejsce do tego? Rozmawiałem o tym ze swoim bratem i ten polecił mi to miejsce https://jablon-resort.pl/wesele-mazury/ . Faktycznie warto się na nie zdecydować? Ich oferta jest naprawdę kusząca. Dajcie znać proszę.
Człowiek owładnięty nową ideą jest wariatem, dopóki idea ta nie odniesie sukcesu.

pixel
Posty: 136
Rejestracja: śr lis 18, 2020 3:13 pm

Re: Wesele na mazurach

Post autor: pixel »

W zasadzie można zrobić, czemu nie. To piękny teren, na pewno wiele osób będzie zadowolonych, mogąc tam mieć swoje przyjęcie weselne. Ja sama chętnie się na to nakierowałabym, ale mam za daleko. Chociaż nie mam co narzekać, moja Wielkopolska też jest piękna. Mam tylko nadzieję, że Pan Marcin Orzołek marcinorzolek/pl/fotograf-slubny-katowice fotograf ślubny Katowice przyjedzie i będzie nam robił zdjęcia. Ma talent.

kasiunia
Posty: 433
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:21 pm

Re: Wesele na mazurach

Post autor: kasiunia »

Myślę ,że kluczową sprawą dla tego by wesele było udane jest miejsce jego organizowania. Nie chodzi tylko o sam lokal czy salę ale o całe otoczenie. Myślę więc ,że wesele poza miejscem zamieszkania, tzn na Mazurach lub w górach to idealne rozwiązanie .Oczywiście nie możemy zapomnieć o innych ważnych sprawach jakie czekają nas do załatwienia przed tą uroczystością. To dobry fotograf i kamerzysta, przystrojony samochód, suknia ślubna no i odpowiedniej jakości alkohol. Wyjątkowości temu wydarzeniu z pewnością nada dobra wódka z dedykowaną naklejką - z-milosci/pl/naklejka-na-alkohol-rustykalne-kwiaty-wrzosy na butelkę.

alicja
Posty: 230
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:44 pm

Re: Wesele na mazurach

Post autor: alicja »

Gdybyście szukali naklejek na wódkę to koniecznie zajrzyjcie tutaj artma-zaproszenia/pl/kategoria/dodatki-weselne/naklejki-na-wodke/ Jest w czym wybierać. W ofercie znajdziecie też zaproszenia, winietki itd. My sporo rzeczy zamówiliśmy w tym sklepie. Jakość jest świetna.

Bianca
Posty: 20
Rejestracja: śr maja 20, 2020 11:37 am

Re: Wesele na mazurach

Post autor: Bianca »

Trzeba przyznać jedno, w dzisiejszych czasach mamy praktycznie nieograniczone możliwości. Wystarczy sobie przypomnieć ze zdjęć jak wyglądało wesele naszych rodziców. Nie było tam miejsca na żadne "wodotryski" tylko całość była urządzona w bardziej kameralnym stylu. Oczywiście to nie musi oznaczać tego, że będziemy celować w wydanie jak największej sumy pieniędzy. Nie będzie to potrzebne jeśli podejdziemy do zagadnienia z głową. Jak widać po tym temacie to wesele zorganizujemy w praktycznie każdym zakątku kraju. Podstawowym pytaniem jest jaki styl wybrać? Z bardziej oryginalnych warto zastanowić się nad stylem boho - https://chojnice24.pl/artykul/34037/wes ... ganizowac/ tak bardzo preferowanym przez ludzi ceniących sobie obycie z naturą. Gdzie jest zorganizować dowiecie się z powyższego artykułu.

Arti
Posty: 14
Rejestracja: ndz paź 18, 2020 7:47 pm

Re: Wesele na mazurach

Post autor: Arti »

Ciekawa koncepcja :)

siska33
Posty: 775
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:54 pm

Re: Wesele na mazurach

Post autor: siska33 »

Wesele w takim miejscu jest na pewno bardzo klimatyczne, bo można wybrać sale w otoczeniu pięknej przyrody. Sama bardzo lubię Mazury. Organizując wesele każdy chce zadbać o to, aby goście bawili się jak najlepiej. Co powiecie na fotobudkę? Myślicie, że to dobry wybór? Jeśli tak, to ofertę może przedstawić Wam firma https://hulaj-dusza.com/fotobudka-360-poznan/ .

lola89
Posty: 159
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:51 pm

Re: Wesele na mazurach

Post autor: lola89 »

Pomysł wydaje się być dobry. A ja właśnie będę wybierać suknię ślubną dla siebie i zastanawiam się, która z tych tutaj Suknieboho.pl jest najładniejsza? Co myślicie? Która wam się podoba? Może mi coś doradzicie?
Nakierujecie mnie?

ODPOWIEDZ