Zakup filtrów

Awatar użytkownika
Laienu87
Posty: 519
Rejestracja: wt sie 13, 2019 4:09 am

Zakup filtrów

Post autor: Laienu87 »

Siemka! Macie może pojęcie, gdzie uda mi się zamówić filtry? Szukam sprawdzonego sklepu, więc jeśli macie jakieś propozycje to koniecznie dajcie znać. Wczoraj w internecie wpadłem na tą stronę http://www.energos-pro.pl/ . Myślicie, że warto skorzystać z ich oferty? Czekam na wasze odpowiedzi.
(...)przyszło mu na myśl, że tego, co się kocha, nie powinno się przedstawiać, że to powinno zostać zupełnym sekretem.

szturm
Posty: 66
Rejestracja: czw lip 30, 2020 2:26 pm

Re: Zakup filtrów

Post autor: szturm »

Cześć. Nie powiem bo także zastanawiamy się nad tym czy by nie zainwestować w jakieś lepsze filtry do wody gdyż ta woda jaką mamy pozostawia wiele do życzenia. Ale pic także coś musimy. I tak do tej pory kupowaliśmy wodę w dużych butelkach ale smak takiej wody nie był za dobry. I tak znajoma poleciła nam wodę Iwoniczanka iwoniczanka/pl/ Od razu zamówiliśmy taką wodę do domu dlatego, że jest ona w szklanych zwrotnych butelkach co gwarantuje nam lepszą jakość takiej wody.

livia
Posty: 190
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 11:51 pm

Re: Zakup filtrów

Post autor: livia »

Pewnie, że warto kupić sobie produkty filtrując wodę, ponieważ chodzi tutaj o nasze zdrowie... Ja jeszcze mogę wam zdradzić, że warto kupować wodę alkaiczną, typu Polaris Ph (dostępna jest w Biedronce). Taka woda ma niesamowite dobroczynne właściwości, które pozwolą zadbać wam o siebie na najwyższym poziomie...

kasiunia
Posty: 433
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:21 pm

Re: Zakup filtrów

Post autor: kasiunia »

Uważam ,że aby mieć dobrą wodę warto zainwestować trochę środków finansowych. Dobrym rozwiązaniem jest odpowiednia pompa głębinowa . O takich sprawach i takich zastosowaniach pomp głębinowych najlepiej rozmawiać z fachowcami z branży. Oni zawsze doradzą i znajdą wyjście z czasami sytuacji bez wyjścia.

siska33
Posty: 775
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:54 pm

Re: Zakup filtrów

Post autor: siska33 »

Tych filtrów do wody pitnej polecam szukać na stronie aquamelior/pl/ . Myślę, że tam można znaleźć najlepsze rozwiązania, no i też wybór jest naprawdę całkiem spory. Ja sama właśnie zastanawiam się nad tym, czy nie wymienić sobie butelki, która służy mi już długo.

kiki99
Posty: 320
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:02 pm

Re: Zakup filtrów

Post autor: kiki99 »

A może zamiast filtrów do wody lepiej będzie jak zamówisz tutaj https://iwoniczanka.pl/ wodę źródlaną i napoje różnego typu? Firma dostarcza je bezpośrednio do domu i są spakowane w szklane butelki więc nie tylko ładnie wyglądają ale i nie zawierają mikroplastiku. Na pewno jest to lepsze rozwiązanie.

ODPOWIEDZ