Strona 1 z 1

Fit out lokalu

: pt lut 28, 2020 3:02 pm
autor: tamara
Coraz większą popularność zyskują realizacje typu fit out. Można bowiem nie tylko w ten sposób kompleksowo wyremontować biuro, ale też je zmodernizować czy też w ogóle przystosować dany lokal do potrze firmy. Tutaj http://fitout.warszawa.pl warto sobie zerknąć i poczytać na ten temat.

Re: Fit out lokalu

: pt lip 31, 2020 3:42 pm
autor: Maza
Przede mną ten dość przyjemny etap urządzania nowej przestrzeni biurowej, więc szukam powolutku w sieci miejsc, które oferują profesjonalne wyposażanie biurowe.
Mam dość elastyczny budżet i mogę zamówić porządne, ergonomiczne i trwałe meble, jak choćby takie fotele biurowe: https://nonameoffice.pl/produkt/krzesla ... abinetowy/ . Genialna jakość, design, materiały! A do tego obsługa klienta na super wysokim poziomie. Generalnie, nie ma zbyt wielu miejsc, które oferują podobny, nowoczesny produkt w tak doskonałych cenach i z tak szybkimi terminami dostawy.

Re: Fit out lokalu

: śr wrz 02, 2020 7:44 pm
autor: olga83
Biuro musi być urządzone funkcjonalnie, żeby miło się w nim pracowało. Oprócz biurka, trzeba też kupić regały czy fotele. Wszystko, co potrzebne do biura znajdziecie tutaj https://aurameble.pl/13-biuro. Jest to wygodna opcja, bo wszystkie niezbędne rzeczy można zamówić w jednym miejscu bez wychodzenia z domu. Ja ich polecam.