Sprawdzony adwokat

Awatar użytkownika
lawennnd
Posty: 253
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:39 pm

Re: Sprawdzony adwokat

Post autor: lawennnd »

Jestem kierownikiem bardzo dużej firmy i w związku z jej branżą potrzebujemy pomocy prawnej, chociażby ze względu na częste pozwy ze strony naszych konsumentów. Nawiązałem kontakt z kancelarią prawną https://kancelariafortis.pl/ i nie mam żadnych zastrzeżeń - wszystko odbywa się bardzo profesjonalnie, a prawnicy posiadają bardzo dużą wiedzę. Bez ich pomocy musielibyśmy borykać się z ogromnymi problemami.
Człowiek owładnięty nową ideą jest wariatem, dopóki idea ta nie odniesie sukcesu.

Gosia1236
Posty: 1
Rejestracja: wt kwie 28, 2020 1:55 pm

Re: Sprawdzony adwokat

Post autor: Gosia1236 »

Jeżeli ktoś zw as szuka ciekawych artykułów z dziedziny prawa to polecam zapoznać się z oferta tego portalu biznesnaprawo/pl/ ja od dawna ich śledzę i powiem wam, że nie raz i nie dwa znalazłem tam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.

koleś
Posty: 175
Rejestracja: śr lis 18, 2020 3:17 pm

Re: Sprawdzony adwokat

Post autor: koleś »

Tematyka kogoś takiego jak prawnik piaseczno nie jest mi do końca obca. Nie mogę się ogólnie skonsultować teraz, ale ogólnie mam pewien problem i mam nadzieję, że ta kancelaria, którą wyżej wskazałam, w razie czego mi pomoże. Liczę na ich wsparcie i kompleksową pomoc.

wojtas
Posty: 217
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:07 am

Re: Sprawdzony adwokat

Post autor: wojtas »

Mi bardzo zależy na bezpieczeństwie prawnym zakładanej firmy. A że temat jest trudny do samodzielnego ogarnięcia to chcę skorzystać z tej oferty tu sawickiwspolnicy/pl/prawo-pracy/ To kancelaria adwokacka z długoletnim doświadczeniem. Mogę liczyć na pomoc min na doradztwo związane z zatrudnieniem pracowników, sporządzanie niezbędnej dokumentacji tj wnioski, umówy, regulaminy pracy i wynagradzania itp.

siska33
Posty: 775
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:54 pm

Re: Sprawdzony adwokat

Post autor: siska33 »

Znacie jakiegoś sprawdzonego adwokata i możecie go polecić? Zależy mi na skutecznej pomocy prawnej. Jakiś czas temu w internecie natrafiłam na taką kancelarię warszawa-adwokat/com/ . Co o niej myślicie? Mieliście z nią styczność? Z tego co widzę, to są to profesjonaliści w różnych dziedzinach. Warto zaufać?

rumiany
Posty: 149
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:14 pm

Re: Sprawdzony adwokat

Post autor: rumiany »

Mój serdeczny kolega korzystał z pomocy tej kancelarii tu kancelariarzucidlo/pl/o-kancelarii/ To profesjonalana i bardzo skuteczna kancelaria, która w 100% skupia sie na sprawie klienta. Mój kolega najpierw skorzystał z bezpłatnej kosultacji, a następnie powieżył prowadzenie sprawy - którą wygrał.

Awatar użytkownika
Laienu87
Posty: 519
Rejestracja: wt sie 13, 2019 4:09 am

Re: Sprawdzony adwokat

Post autor: Laienu87 »

Również poszukuję sprawdzonego adwokata - moglibyście polecić mi jakiegoś specjalistę do spraw rozwodowych? Myślę, żeby skontaktować się z adwokat https://www.adwokat-laskowska.pl/kontakt/, czy ktoś korzystał w przeszłości z jej usług? Jakie jest wasze zdanie na jej temat?
(...)przyszło mu na myśl, że tego, co się kocha, nie powinno się przedstawiać, że to powinno zostać zupełnym sekretem.

andromeda
Posty: 701
Rejestracja: wt lis 24, 2020 12:02 pm

Re: Sprawdzony adwokat

Post autor: andromeda »

Mam sprawdzonego adwokata Łukasza Węgłowskiego i mogę go polecać każdemu kto planuje rozwód bo on specjalizuje się w prawie rodzinnym i nie ma sobie równych jeśli chodzi o Pomorze i wybrzeże

kasiula
Posty: 332
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:30 am

Re: Sprawdzony adwokat

Post autor: kasiula »

Ten prawnik-poznan/com/pl/ prawnik jest godny polecenia. Miałam okazję korzsytać z usług i naprawdę polecam. Sprawa zakończona sukcesem, także to chyba jest najlepszym potwierdzeniem.

pamira
Posty: 204
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:34 pm

Re: Sprawdzony adwokat

Post autor: pamira »

Jest wiele spraw, co do których przyda nam się adwokat, ale to może podpowiem Wam inaczej, a mianowicie o takim problemie jak kredyt frankowy. On był nawet na tyle duży, że powstały kancelarie frankowicze Warszawa . Doskonale to wszystko rozumiem, bo sama znam osobę z takim kredytem. Dlatego podpowiadam, że ten ktoś może naprawdę wam pomóc.

ODPOWIEDZ