Sprawdzony adwokat

Awatar użytkownika
Fapet56
Posty: 85
Rejestracja: wt sie 13, 2019 5:09 am

Sprawdzony adwokat

Post autor: Fapet56 »

Cześć, tak jak w temacie. Znacie jakiegoś sprawdzonego adwokata? Szukam kogoś naprawdę porządnego, więc jeśli macie jakieś propozycje to koniecznie dajcie znać. Do tej pory w internecie trafiłem na ten link https://adwokat-kaliszewski.pl/ . Co sądzicie o tej kancelarii? Dajcie znać, czekam na wasze odpowiedzi!
Jeszcze nie czas zapalić światło.

andromeda
Posty: 701
Rejestracja: wt lis 24, 2020 12:02 pm

Re: Sprawdzony adwokat

Post autor: andromeda »

Mogę Ci polecić adwokata Łukasza Węgłowskiego zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy rodzinne i prawo karne. Jest najskuteczniejszy na Pomorzu więc warto się z nim skontaktować jeśli masz jakieś problemu prawne albo czeka Cię rozwód

livia
Posty: 190
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 11:51 pm

Re: Sprawdzony adwokat

Post autor: livia »

Z tego co wiem bardzo dobra ma być również kancelaria antywindykacyjna EuroLege darmowyprawnik.eu , które w szczególności sprawdza się w rozwiązaniu różnych spraw związanych z zadłużeniem klienta. Dzięki nim można wiele rzeczy znormalizować, wynaleźć luki w umowach, wyłapać oszustwa. Pomagają dłużnikom u których już są prowadzone działania egzekucyjne przez komornika.

kargul
Posty: 106
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:23 pm

Re: Sprawdzony adwokat

Post autor: kargul »

Mówi się, że sprawdzonych adwokatów można znaleźć bardzo dużo. Ale jak przychodzi co do czego to Ci najlepsi bywają bardzo zapracowani. A że tak się składa, iż poszukuję dobrego adwokata zajmującego się sprawami rozwodowymi. Szukając takiego w internecie trafiłam na rozwód Warszawa kancelariasprawyrodzinne/pl/adwokat-rozwod-warszawa/ Nawet nie spodziewałam się, że niedaleko mnie jest tak dobra kancelaria adwokacka zajmująca się rozwodami

Domis3223
Posty: 44
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:10 pm

Re: Sprawdzony adwokat

Post autor: Domis3223 »

Szukam sprawdzonego adwokata, to przeprowadzenia sprawy spadkowej, fajną ofertę znalazłam w kancelarii banaszewscy/pl/, ale nie zajmuje on się tym, co potrzebuje, dlatego poszukuje dalej, może ktoś z was zna jakiegoś dobrego?

yoai
Posty: 217
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:24 pm

Re: Sprawdzony adwokat

Post autor: yoai »

Może w takim razie gajda-adwokat/pl/ ? Podobno to świetna kancelaria, która działa na rynku od wielu lat. Dzięki temu mają ogromne doświadczenie w swojej branży. Są konkurencyjni, dzięki czemu ceny mają dosłownie świetne.

kargul
Posty: 106
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:23 pm

Re: Sprawdzony adwokat

Post autor: kargul »

Hejka. Sama bardzo chętnie poznałabym namiary na bardzo dobrego adwokata. Bo niestety są pewne sprawy rodzinne nie pozałatwiane i teraz pojawiają się kłopoty. Dlatego też nie ma co się nad tym zastanawiać tylko szukać adwokata. I tak też natrafiłam na tę kancelarię kancelaria-kopko/pl/porady-prawne-warszawa/ w której to mogłam liczyć na bardzo fachową pomoc i doradztwo. Teraz już wiem, że moja sprawa jest do załatwienia.

Mona
Posty: 107
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:37 pm

Re: Sprawdzony adwokat

Post autor: Mona »

Nie wiem skąd jesteś, ale mogę zaproponować kogoś z Krakowa. Tutaj migas-adwokat/pl/ masz bezpośrednie namiary na kancelarię. To adwokat w Krakowa, ale spokojnie jak z okolicy jesteś to też możesz korzystać. Ma szeroki zakres usług, z różnych dziedzin prawa. Także warto podpytać.

tamara
Posty: 160
Rejestracja: wt sty 28, 2020 1:03 am

Re: Sprawdzony adwokat

Post autor: tamara »

Czasem lepiej iść do adwokata, a czasem do radcy prawnego. Prawda jest jednak taka, że przed udaniem się kancelarii warto zweryfikować w jakiej dziedzinie prawa specjalizuje się dany prawnik. Tutaj koscierski.info/artykul/-kim-jest-radca-prawny/942790 macie namiar na ciekawy artykuł, z którego możecie się dowiedzieć kim jest radca prawny.

kasiula
Posty: 332
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:30 am

Re: Sprawdzony adwokat

Post autor: kasiula »

Jeśli szukacie sprawdzonego adwokata, to polecam: porównyporównywarka ofert kancelarii Nie tak dawno właśnie w taki sposób znalazłam kancelarię, która pomaga mi w zmniejszeniu rat kredytu zaciągniętego we frankach

ODPOWIEDZ