Sprawdzony adwokat

alicja
Posty: 230
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:44 pm

Re: Sprawdzony adwokat

Post autor: alicja »

Rozwód to trudny czas! Ja pamiętam jak detektywom zlecałam obserwacja osób gdynia żeby zebrać dowody na to, że mąż mnie zdradza. Stres, strach i niedowierzanie. Mimo to ciesze sie, że to zrobiłam, bo otworzyły mi się oczy i teraz zaczynam życie na nowo.

yoai
Posty: 217
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:24 pm

Re: Sprawdzony adwokat

Post autor: yoai »

Co do kwestii kredytów frankowych to oczywiście można wybrać się do adwokata, ale też można znaleźć mnóstwo porad w internecie. Na przykład tutaj wiesci.waw/pl/wstrzymac-splacanie-kredytu-frankowego/ mowa o tym jak wstrzymać spłacanie tego kredytu

siska33
Posty: 775
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:54 pm

Re: Sprawdzony adwokat

Post autor: siska33 »

Jak detektyw już znajdzie dla Ciebie dowody na niewierność męża, to będziesz potrzebowała dobrego prawnika. Polecam aliantlaw/pl . Jest to kancelaria prawna w Poznaniu, która zajmuje się również reprezentowaniem swoich klientów w sądzie. Koniecznie wejdź na ich stronę.

miruś
Posty: 227
Rejestracja: pn lis 02, 2020 10:56 am

Re: Sprawdzony adwokat

Post autor: miruś »

Sprawami rodzinnymi min rozwodami zajmuje ta kancelaria - zobaczcie tu kancelariamcm/pl/ Prowadzą sprawy związane z rozwodem a też separacją, podziałem majątku wspólnego, alimenty. Rozwód to nie jest prosty temat i zawsze warto mieć wsparcie w tak trudnym momencie życia.

pamira
Posty: 204
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:34 pm

Re: Sprawdzony adwokat

Post autor: pamira »

Jeśli o tym mowa, to ja jednak powiem Wam, że dla mnie nie ma czegoś takiego jak kredyt frankowy a działalność gospodarcza . Nie mogę sobie wyobrazić, by tworzyć biznes, jeśli mam taki kredyt. Nie daj panie Boże coś nie pójdzie, niestety i potem stracę nawet zainwestowane pieniądze w biznes. Nie o to mi chodzi przecież.

lola89
Posty: 159
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:51 pm

Re: Sprawdzony adwokat

Post autor: lola89 »

Na pewno warto też wspomnieć o kancelarii adwokackiej bialystok-adwokaci.eu/sprawy-karne.html - ponieważ oni też są rzetelni i nie brakuje im wiedzy, doświadczenia. Do każdego klienta i jego sprawy podchodzą z pełnym profesjonalizmem, indywidualnością.

Awatar użytkownika
Laienu87
Posty: 519
Rejestracja: wt sie 13, 2019 4:09 am

Re: Sprawdzony adwokat

Post autor: Laienu87 »

Hejka wszystkim.

Czy znacie może jakiegoś dobrego specjalistę od prawa spadkowego? Najlepiej z okolic Śląska, a już w ogóle super z Katowic. Ja właśnie poszukuję kogoś sensownego i wpadła mi w ręce choćby taka oferta https://kancelariafortis.pl/prawo-spadkowe.html Co na ten temat myślicie? Jest to warte uwagi Waszym zdaniem?
(...)przyszło mu na myśl, że tego, co się kocha, nie powinno się przedstawiać, że to powinno zostać zupełnym sekretem.

kiki99
Posty: 320
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:02 pm

Re: Sprawdzony adwokat

Post autor: kiki99 »

Myślę że tam gdzie występują sprawy sądowe warto korzystać z wsparcia dobrych agencji detektywistycznych jak ta https://detektyw24.net/kontakt-katowice/ Oni pomogą uzyskać dodatkowe dowody czy odzyskać dane z nośników elektronicznych a nawet zapewnić ochronę. Na pewno nie zawiodą oczekiwań i okażą się pomocni.

livia
Posty: 190
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 11:51 pm

Re: Sprawdzony adwokat

Post autor: livia »

Chyba, że jest wam potrzebny dobry obrońca w sprawach nieletnich - to wtedy możecie się zgłosić do kancelarii Kopko. Oni w tym zakresie mają całkiem spore doświadczenie, wszystko przede wszystkim dokładnie analizują i opracowują odpowiednie strategie działań.

natka
Posty: 258
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:27 am

Re: Sprawdzony adwokat

Post autor: natka »

Wszystko zależy od tego, jakie usługi Ciebie interesują. Rzuć okiem na ofertę tej kancelarii: http://kancelariaposzytek.pl/adwokat-po ... lawiu.html . Może akurat Cię zaciekawi.

ODPOWIEDZ