Budowa domu

Sajko
Posty: 11
Rejestracja: śr paź 14, 2020 8:31 pm

Re: Budowa domu

Post autor: Sajko »

Jeśli szukacie projektów w stylu klasycznym, to znajdziecie je tutaj unique-residence/com/projekty-luksusowych-rezydencji-willi-domow-klasycznych/. Zainwestujcie w projekt - to najważniejszy moment budowy domu. Unique Residence to usługi na najwyższym poziomie, a pracujący architekci będą Wam towarzyszyć Wam cały czas - od początku współpracy, właściwie do wprowadzki, więc możecie być spokojni o każdy etap prac.

lola89
Posty: 159
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:51 pm

Re: Budowa domu

Post autor: lola89 »

To, prawda- projekt domu, to podstawa. Dlatego zdecydowanie warto sobie w tym kierunku wszystko dobrze przemyśleć. Warto zapoznać się z różnymi ofertami, aby mieć porównanie. Dlatego proponuję od siebie zawitać na stronie mgprojekt/com/pl/narcyz-2 gdzie znajdziecie takie cuda, jak projekt Narcyz 2.

alga12
Posty: 39
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:13 am

Re: Budowa domu

Post autor: alga12 »

Jak chcesz aby budowa przeszła szybko i bez komplikacji to polecam korzystac z usług dobrych firm budowlanych, na przykład tutaj avio-star/pl/ znajdziesz firmę która zajmuje się cięzkimi pracami na budowach, od wyburzeń po głębokie wykopy dzięki ich pomocy możesz ruszyc na przód swoja budowę.

kiki99
Posty: 320
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:02 pm

Re: Budowa domu

Post autor: kiki99 »

Ja również mam zamiar budowac dom ale nie chcę robic tego z jedną firmą bo to się nigdy nie kończy dobrze dlatego mam zamiar skorzystac z usług ekspertyz budowlanych z strony mpexpertbud/pl/ Dzięki nim będę mie pewnośc czy prace przeprowadzane przez inną firmę na moim terenie idą zgodnie z planem i bez fuszerki.

kasiunia
Posty: 433
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:21 pm

Re: Budowa domu

Post autor: kasiunia »

Budując dom musimy pamiętać ,że najważniejszą jego konstrukcją jest dach.Właśnie dlatego trzeba go wykonać dobrze i solidnie. Taką gwarancję będziemy mieć jeśli do jego wykonania zatrudnimy firmę z doświadczeniem.Drugi warunek to wynajem dźwigu - dzwigi-kotlicki/pl/ by dostarczyć elementy dachu na określone wysokości.

alicja
Posty: 230
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:44 pm

Re: Budowa domu

Post autor: alicja »

Wybór projektu domu nie jest wcale taki prosty. Wbrew pozorom to poważna decyzja. Jeśli nie macie jeszcze projektu polecam ten mgprojekt/com/pl/kasia lub inny z oferty MG Projekt. Myślę, że coś wpadnie wam w oko.

kamilka45
Posty: 6
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:43 pm

Re: Budowa domu

Post autor: kamilka45 »

Budowa domu to też wybór ogrzewania , gdzie najlepiej zainwestować w coś ekologicznego. Ja ostatnio szukałam nawet ecogroszku, peeletu i wielu innych i znalazłam na sobianek/pl/ . Warto próbować różnych ciekawych metod ogrzewania ale ekologicznego, aby przyczynić się do czystego powietrza.

kasiula
Posty: 332
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:30 am

Re: Budowa domu

Post autor: kasiula »

Słuchajcie, ja dom wybudowałam kilka lat temu, ale dopiero na wiosnę ruszam z remontami i myślę, że latem się wprowadzę. Niestety zauważyłam, że pojawiło się sporo pluskw. Jak sobie z nimi poradzić? Znalazłam taki poradnik ladnydom/pl/jak-zwalczyc-domowe-pluskwy-sprawdzone-sposoby i pewne sposoby. Testowaliście je?

pamira
Posty: 204
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:34 pm

Re: Budowa domu

Post autor: pamira »

Cześć, Alicjo. Ja będę też z pracownią MG Projekt wchodzić w interakcje, czyli kupować u nich projekt. Dla mnie ten mgprojekt/com/pl/willa-eska-3 jest wyjątkowy i na nim będę się skupiała. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po naszej myśli. Pozdrawiam Cię serdecznie.

pixel
Posty: 136
Rejestracja: śr lis 18, 2020 3:13 pm

Re: Budowa domu

Post autor: pixel »

Nic nie jest łatwe, jeśli chodzi o budowę. Nawet wybór projektu domu ja uważam za trudny. Dlatego dokładniej rzecz mówiąc, zamierzam sama sobie sprawdzać możliwości. Na pewno tu mgprojekt/com/pl/dom-na-debowej będę zaglądać. Takie domy u mnie no numero uno ;) .

ODPOWIEDZ