Czas wolny

fiona
Posty: 87
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:08 pm

Czas wolny

Post autor: fiona »

Cześć, co robicie gdy macie czas wolny? Ja ostatnio mam go sporo bo pracuję z domu.. Gdy była przymusowa kwarantanna miałam czas aby nadrobić seriale, przeczytać książki czy zacząć malować. Gdzie oglądacie filmy i seriale? Ja preferuję internet.. Mam tu wszystko czego potrzeba. Np na Ipli można znaleźć pierwsze odcinki Świata według Kiepskich, które były emitowane kilkanaście lat temu :D Ja znalazłam je na ipla.tv/wideo/serial/Swiat-wedlug-Kiepskich/759 . Lubicie czasem powrócić do staroci? :)

natka
Posty: 258
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:27 am

Re: Czas wolny

Post autor: natka »

W wolnych chwilach lubię czytać książki i komiksy. Jeśli chodzi o ich zakup to księgarnia Rewolucja ma bardzo dobrą ofertę: rewolucja.co.uk/ksiazki/komiksy . Polecam wszystkim Polakom mieszkającym w Anglii.

stokrotka
Posty: 57
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:08 pm

Re: Czas wolny

Post autor: stokrotka »

Ja w wolnym czasie uczę się tarota bardzo mi się podoba, niestety nie za bardzo potrafi znaleźć fajnego kursu więc uczę się z książek, lecz jeżeli nie potrafię zrozumieć odpowiedzi na zadane pytanie posiłkuję się stroną wrozby24/com/pl/ . Pracują tam profesjonaliści którzy potrafią odpowiedzieć mi na każde moje pytanie. Chciałabym jak oni umieć tak profesjonalnie kłaść TAROTA.

Zara
Posty: 81
Rejestracja: ndz maja 10, 2020 2:08 pm

Re: Czas wolny

Post autor: Zara »

Właściwie to od kiedy mamy naszą cudowną córcię w domu to nie można za bardzo mówić o wolnym czasie :) Chociaż mała jest tak spokojna, że czasami naprawdę można przy niej odpocząć. Zauważyłam ostatnio, że zaczyna sięgać po nasze książki na półce i wpadłam na pomysł, aby zamówić jej jakiś pakiet z tej serii „Kocham czytać” juniora/pl/kocham-czytac-ksiazki-c-56.html . Jeśli macie małe dzieci w wieku przed przedszkolnym to również o tym pomyślcie.

invencja
Posty: 193
Rejestracja: pt lut 21, 2020 11:20 am

Re: Czas wolny

Post autor: invencja »

Są bardzo różne sposoby na spędzanie wolnego czasu. Ja np jeżdżę konno jak tylko mam okazję. To super sport, bo nie tylko wpływa na kondycję i postawę, ale też świetnie relaksuje. Jeśli będziecie chcieli spróbować jeździectwa to zobaczcie na stronę sklepu Horse Trade. Tu kupicie wszystko, co niezbędne do bezpiecznej jazdy konnej.

Mona
Posty: 107
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:37 pm

Re: Czas wolny

Post autor: Mona »

Mam wiele różnych hobby, ale prawie codziennie dbam o niezbędną dawkę ruchu. Nie lubię biegać, dlatego poszukałam innych sportów, które mi się spodobają. Najlepszym wyborem były treningi jiu-jitsu. Wybrałam szkołę carlsongracie/pl/oferta/bjj-dla-doroslych/ . Polecam wszystkim, bo trenerzy są doświadczeni i wiedzą, jak zachęcić trenujących do pokonywania własnych ograniczeń.

wojtas
Posty: 217
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:07 am

Re: Czas wolny

Post autor: wojtas »

W czasie wolnym bardzo lubię książki. Ostatnio zainteresował mnie ten tytuł taniaksiazka/pl/saturnin-jakub-malecki-p-1405169.html Znalazłem tą książkę w mojej ulubionej księgarni. Przeczytałem streszczenie a że lubię historie trzymające w napięciu, pełne tajemnic, to pewnie sie na nią zdecyduję.

akacja56
Posty: 34
Rejestracja: pn paź 19, 2020 4:48 pm

Re: Czas wolny

Post autor: akacja56 »

Ja lubię w czasie wolnym wybrać się do kina lub teatru ale komediowego teatrkomedia/pl/ , bo tam najwięcej jest śmiesznych spektakli, które mogę obejrzeć nawet z przyjaciółmi wybierając się na taki spektakl.

Awatar użytkownika
Ramai58
Posty: 94
Rejestracja: wt sie 20, 2019 4:09 am

Re: Czas wolny

Post autor: Ramai58 »

Ja bardzo często podczas czasu wolnego poświęcam się strzelectwu. Bardzo mnie to odpręża i relaksuje. Wydaje mi się, że ten sklep https://racegun.pl/ oferuje najlepsze produkty w tym zakresie. Mają bardzo dobre opinie w sieci i spore doświadczenie. Znają się tam na rzeczy.
Jeśli miłość ma być miłością niezapomnianą, od pierwszej chwili muszą się ku niej zlatywać przypadki jak ptaki na ramiona świętego Franciszka z Asyżu.

tamara
Posty: 160
Rejestracja: wt sty 28, 2020 1:03 am

Re: Czas wolny

Post autor: tamara »

A co powiecie na festiwal jazzowy? Warto się wybrać w lipcu na takie wydarzenie. Tutaj lesnydwor/pl/oferty/jazz-w-lesie sobie zerknijcie. Odbywa się co roku. Jest to naprawdę niezwykłe wydarzenie, które z pewnością was zachwyci. Pomyślcie koniecznie o takim rozwiązaniu. Można dzięki temu przeżyć niesamowitą i przede wszystkim piękną przygodę.

ODPOWIEDZ