Sprawdzony adwokat

alicja
Posty: 187
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:44 pm

Re: Sprawdzony adwokat

Post autor: alicja »

Rozwód to trudny czas! Ja pamiętam jak detektywom zlecałam obserwacja osób gdynia żeby zebrać dowody na to, że mąż mnie zdradza. Stres, strach i niedowierzanie. Mimo to ciesze sie, że to zrobiłam, bo otworzyły mi się oczy i teraz zaczynam życie na nowo.

yoai
Posty: 155
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:24 pm

Re: Sprawdzony adwokat

Post autor: yoai »

Co do kwestii kredytów frankowych to oczywiście można wybrać się do adwokata, ale też można znaleźć mnóstwo porad w internecie. Na przykład tutaj https://wiesci.waw.pl/wstrzymac-splacan ... rankowego/ mowa o tym jak wstrzymać spłacanie tego kredytu

siska33
Posty: 251
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:54 pm

Re: Sprawdzony adwokat

Post autor: siska33 »

Jak detektyw już znajdzie dla Ciebie dowody na niewierność męża, to będziesz potrzebowała dobrego prawnika. Polecam https://aliantlaw.pl . Jest to kancelaria prawna w Poznaniu, która zajmuje się również reprezentowaniem swoich klientów w sądzie. Koniecznie wejdź na ich stronę.

miruś
Posty: 209
Rejestracja: pn lis 02, 2020 10:56 am

Re: Sprawdzony adwokat

Post autor: miruś »

Sprawami rodzinnymi min rozwodami zajmuje ta kancelaria - zobaczcie tu https://kancelariamcm.pl/ Prowadzą sprawy związane z rozwodem a też separacją, podziałem majątku wspólnego, alimenty. Rozwód to nie jest prosty temat i zawsze warto mieć wsparcie w tak trudnym momencie życia.

pamira
Posty: 183
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:34 pm

Re: Sprawdzony adwokat

Post autor: pamira »

Jeśli o tym mowa, to ja jednak powiem Wam, że dla mnie nie ma czegoś takiego jak kredyt frankowy a działalność gospodarcza . Nie mogę sobie wyobrazić, by tworzyć biznes, jeśli mam taki kredyt. Nie daj panie Boże coś nie pójdzie, niestety i potem stracę nawet zainwestowane pieniądze w biznes. Nie o to mi chodzi przecież.

ODPOWIEDZ