Strona 1 z 1

leki

: czw wrz 30, 2021 8:26 pm
autor: Vinci
Jeśli chodzi o kosmetyki pielęgnacyjne, to od jakiegoś czasu jednak głównie w aptece, najczęściej tutaj: aptelia/pl ważne są dla mnie dobre składy kosmetyków, a jednak wiadomo, że te apteczne mają zazwyczaj najlepsze składy :)

Re: leki

: wt paź 12, 2021 8:58 am
autor: andromeda
A ja ostatnio taki aptekazawiszy/pl/papilocare-zel-dopochwowy-7-aplikatorow-po-5-ml.html żel sobie kupiłam w aptece bo słyszałam że potrafi usunąć wirusa hpv z okolic szyjki macicy a nawet pomaga leczyć zmiany które tam wirus zrobił

Re: leki

: wt lis 02, 2021 9:20 pm
autor: Urszula22
Dzisiaj można tak bardzo sobie poprawić stan zdrowia, że śmiało powinniście mieć to na uwadze. Ważne będzie to, byście zawsze zwrócili uwagę na jak najlepsze środki, które mogą wzmocnić Waszą odporność. Na pewno warto byłoby poczytać o tym, jak wit d3 wpływa na zdrowie. To ciekawa opcja, miejcie to na uwadze.

Re: leki

: czw gru 02, 2021 2:05 pm
autor: kasiunia
Leki są bardzo ważne ale nie można z nimi przesadzać bo kiedy na prawdę będą potrzebne to nie będą działać , bo nasz organizm będzie zbytnio przyzwyczajony do lekarstw. Oczywiście są też lekarstwa, które powinny znaleźć się w każdej domowej apteczce, na przykład krople do nosa dla dziecka .Sa one bardzo dobre na dolegliwości z górnymi drogami oddechowymi - mowa o katarze. Trzeba jednak wiedzieć jak te krople aplikować.

Re: leki

: sob gru 18, 2021 6:54 pm
autor: siska33
Zanim sięgniesz po leki, polecam Ci zastanowić się nad bardziej naturalnymi rozwiązaniami. Wydaje mi się, że syropy ze strony: sklep.premiumrosa/pl/premium-rosa/syropy będą dobrym rozwiązaniem, tym bardziej że są w dobrych cenach.

Re: leki

: ndz lut 20, 2022 11:58 am
autor: andromeda
W aptece w m1 na pewno podpowiedzą co będzie najlepsze, ja tam zawsze kupuję suple i wykupuję recepty bez problemu, wszystko mają i o wszystko można ich zapytać bo mają wiedzę z tego co widzę