Wyposażenie do łazienki

lola89
Posty: 159
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:51 pm

Re: Wyposażenie do łazienki

Post autor: lola89 »

A wiecie w ogóle jakie teraz świetne innowacje można znaleźć do swojej łazienki? Poczytajcie sobie tutaj autoluk/pl/bateria-termostatyczna-wszystko-co-musisz-o-niej-wiedziec/ na temat tego czy wyróżnia się bateria termostatyczna? Dowiecie się tam dlaczego warto kupić taką baterię?

pixel
Posty: 136
Rejestracja: śr lis 18, 2020 3:13 pm

Re: Wyposażenie do łazienki

Post autor: pixel »

Ja tam nie jestem jakoś za eksplozją dodatków i nie mogę sobie poradzić z pomysłem, że ktoś ogólnie może mieć w domu łazienkę obwaloną różnościami. Mi się podoba jednak styl małostkowy, gdzie nie rzuca się aż tyle w jedno pomieszczenie. Dlatego dla mnie odpowiedniejsza będzie łazienka minimalistyczna . Myślę o takiej w nowym domu.

natka
Posty: 258
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:27 am

Re: Wyposażenie do łazienki

Post autor: natka »

W sieci można znaleźć bardzo inspirujące blogi. Jednym z nich jest na przykład ten blog: forumdd/pl/jak-wybrac-drzwi-prysznicowe-do-kabiny/ . Polecam lekturę tematycznych artykułów - myślę, że to dobry wybór.

koleś
Posty: 175
Rejestracja: śr lis 18, 2020 3:17 pm

Re: Wyposażenie do łazienki

Post autor: koleś »

My z żoną mamy jeden dylemat i może nam poradzicie. Jakie drzwi do łazienki kupować? Chodzi o to, że z jednej strony dostaną sporo wilgoci i nie chcielibyśmy, żeby się rozlazły po latach. Może dobrze będzie porozmawiać o czymś takim jak hormann drzwi wewnętrzne? Może ktoś jeszcze je kupował, myślał o nich, tak jak ja?

olga83
Posty: 116
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:37 pm

Re: Wyposażenie do łazienki

Post autor: olga83 »

Przy łazience najważniejszym wyposażeniem są baterie umywalkowe, dlatego trzeba na początek zastanowić się, czy chcemy nablatową czy klasyczną. Od tego zależy to, czy bateria będzie stojąca, podtynkowa itp. Widziałam, że duży wybór takiego asortymentu jest w tym sklepie porcelanico/pl/pol_m_ARMATURA_Baterie-Umywalkowe-173.html . Dostępne są posrebrzane, czarne czy miedziane. Ceny są w porządku, także warto zerknąć.

Awatar użytkownika
lawennnd
Posty: 253
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:39 pm

Re: Wyposażenie do łazienki

Post autor: lawennnd »

Wszystko do łazienki i wiele więcej znajdziecie pod linkiem https://arenalazienek.pl/ . Jest to zdecydowanie lider jeżeli chodzi o wyposażenie łazienek i nie tylko. Ja skutecznie urządziłem swoją łazienkę w nowym mieszkaniu, dlatego jak najbardziej zachęcam do zakupów w tym serwisie internetowym.
Człowiek owładnięty nową ideą jest wariatem, dopóki idea ta nie odniesie sukcesu.

natka
Posty: 258
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:27 am

Re: Wyposażenie do łazienki

Post autor: natka »

Myślę, że przy remoncie czy wykańczaniu łazienki przydadzą Wam się też takie akcesoria jak na przykład rura do wody: hap/pl/pl/menu/hydraulika/sieci-wodociagowe-zewnetrzne/rury-pe-do-wody-338. Warto więc wiedzieć, gdzie najlepiej ich szukać.

siska33
Posty: 776
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:54 pm

Re: Wyposażenie do łazienki

Post autor: siska33 »

Jeśli jesteśmy w temacie łazienek, to myślicie, że może sprawdzić się taka opcja, jak drzwi przesuwne na wymiar do łazienki? Głownie zależy mi na tym, aby można było zyskać troszkę więcej przestrzeni. W mieszkaniu miałyby mieszkać dwie osoby, wiec wydaje mi się, że to super opcja. Takie drzwi dostępne są na stronie vikk-meble/pl/drzwi-przesuwne/ .

jagoda
Posty: 210
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 12:02 pm

Re: Wyposażenie do łazienki

Post autor: jagoda »

Jeśli nie macie pomysłu na remont łazienki to zachęcam do wizyty na blogach tematycznych. Tutaj na przykład znajdziecie bardzo interesujący blog wnętrzarski: byhaus/pl/ . Myślę, że te artykuły spodobają się także Wam.

kasiunia
Posty: 433
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:21 pm

Re: Wyposażenie do łazienki

Post autor: kasiunia »

Remont łazienki to poważne przedsięwzięcie. Ważną rzeczą są jak najbardziej elementy wyposażenia łazienki i z tym tematem najlepiej udać się do do sklepów specjalizujących się w wyposażaniu łazienek . Inna kwestią są ściany i sufity - dajemy kafelki czy nie koniecznie? Ostatnio raczej podejmujemy decyzje, które nie generują zbyt duzych kosztów , więc czasami malowanie łazienki musi wystarczyć. Jaka farba do łazienki na sufit waszym zdaniem będzie dobra? Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii.

ODPOWIEDZ