Urządzanie ogrodu

koleś
Posty: 175
Rejestracja: śr lis 18, 2020 3:17 pm

Re: Urządzanie ogrodu

Post autor: koleś »

Każdy może mieć w tym względzie inne zdanie i to jest właśnie piękne. Bo mamy po prostu coś, co dla nas dobrze wygląda i tyle. Ja sama nie wiem, czy nie zdecydowałbym się na architekta, bo nie mam do tego ręki, ale narzeczona coś zaczyna ogarniać. W sklepach takich jak euroogrod/com/pl szuka inspiracji i ogród powoli pięknieje. I to mi się podoba.

tamara
Posty: 160
Rejestracja: wt sty 28, 2020 1:03 am

Re: Urządzanie ogrodu

Post autor: tamara »

Jeśli zależy wam na jakości i wszystkie zakupy chcecie zrobić w jednym miejscu, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj wszystkodlaogrodu/pl/ . Znajdziecie tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Uważam, że warto robić zakupy w sprawdzonych sklepach. Obecnie wiele osób decyduje się właśnie na zamawianie online.

kasiula
Posty: 332
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:30 am

Re: Urządzanie ogrodu

Post autor: kasiula »

Ja nie wyobrażam sobie ogrodu bez porządnej, drewnianej huśtawki. Jeśli też zależy wam na takim meblu, to polecam zapoznać się z ofertą firmy Botanic. Na pewno znajdziecie tutaj coś dla siebie, tym bardziej że oferowane produkty są bardzo dobrej jakości!

natka
Posty: 258
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:27 am

Re: Urządzanie ogrodu

Post autor: natka »

Warto także wziąć pod uwagę profesjonalne brukarstwo Wrocław BRUK-GARDEN: brukgarden/pl/ . Firma ta od wielu lat zajmuje się wykonywaniem powierzchni brukowych, a także aranżacją terenów zieleni.

Domis3223
Posty: 44
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:10 pm

Re: Urządzanie ogrodu

Post autor: Domis3223 »

Ja sama zaprojektowałam swój ogród, teraz wybieram odpowiednie nawozy dla roślin, jakie tam się znajdują, zależy mi na tym aby wszystko kupić w jednym miejscu, więc szukam szerokich i zróżnicowanych ofert.

Mona
Posty: 107
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:37 pm

Re: Urządzanie ogrodu

Post autor: Mona »

Pięknie w ogrodzie prezentują się zadbane żywopłoty i rzeźby z roślin, na przykład z bukszpanów. Takie cięcia nie muszą być trudne, wystarczy kupić nożyce akumulatorowe. Coś takiego jak tu ogrodniczy/com/nozyce-elektryczne/nozyce-akumulatorowe-alko-gs-7-2-li . Są lekkie, poręczne i bardzo funkcjonalne. Idealne do takich prac.

sandra
Posty: 61
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:25 pm

Re: Urządzanie ogrodu

Post autor: sandra »

Ostatnio zainteresował mnie temat kamieni w ogrodzie, granitu, piaskowca, kamieni rzecznych itp.Mam zamiar na wiosnę zmodernizować swój ogród w związku z czym chciałabym spytać bardziej doświadczonych forumowiczów, czy jest coś co szczególnie polecacie do ogrodów? Ja znalazłam kamień i grys egarden/pl/architektura-ogrodowa-1040 Będę wdzięczna za każdą otrzymaną poradę i informację co teraz jest modne co będzie na lata

pamira
Posty: 204
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:34 pm

Re: Urządzanie ogrodu

Post autor: pamira »

Faktycznie, z ogrodem moja mama ma problem, bo chciałaby połączyć wiele stylów, a pewności nie ma, że to będzie dobrze wyglądało. Na razie jednak dowiedziałam się, że ma takie homegarden/com/pl/stoly-ogrodowe stoły na oku, ale oczywiście 4 do wyboru, każdy z innej parafii ;) . Ja jej już współczuję tego wybierania, jak ona jest taka niezdecydowana.

wojtas
Posty: 217
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:07 am

Re: Urządzanie ogrodu

Post autor: wojtas »

My na jesieni kupiliśmy ogród i na wiosnę zaczniemy go użądzać go po swojemu. Ja szukając różnych rozwiązań trafiłem na taka ofertę tu ecomobilehome/pl/ Bardzo mi się spodobały domki mobilne na kółkach. Nie będzie problemu z stawianiem altany. Domki są wyposażone, dostosowane do naszych warunków atmosferycznych i nie będzie trzeba wracać na noc do domu. Pewnie na wiosnę skontaktuję się z producentem.

Vinci
Posty: 294
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Urządzanie ogrodu

Post autor: Vinci »

W ogorodzie można też postawić fajne kwiaty w donicach. Teraz gdy na rynku jest tak duży wybór i na tak wiele rzeczy można sie zdecydować to tutaj sfmeble/pl/c/donice-i-oslonki-ogrodowe-ogrod dostępne są fajne donice i osłonki ogrodowe. Czasami w takich donicach kwiaty dużo lepiej rosną niż wsadzone do ziemi.

ODPOWIEDZ