Zdrowa żywność

Marzena21
Posty: 28
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 3:01 pm

Zdrowa żywność

Post autor: Marzena21 »

Jeżeli frapuje Cię ten problem to obligatoryjnie przeczytaj ten artykuł. Moim zdaniem wyszukasz tutaj najaktualniejsze informacje. Najmocniej polecam - kuchenne24/com/pl .

Domis3223
Posty: 44
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:10 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: Domis3223 »

Najzdrowsza żywność jest ta, która sami wyhodujemy w swoim ogrodzie. Wiadomo, nie każdy ma własny ogród i ma taka możliwość, ja się bardzo ciesze, bo mogę, a że bardzo lubię prace w ogrodzie to tylko dla mnie przyjemność. Wyhodowane przeze mnie warzywa są w pełni naturalne, dla ich odżywienia używam tylko nawozów naturalnych z firmy Adab.

livia
Posty: 190
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 11:51 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: livia »

Ja też cenię sobie zdrową żywność . Teraz planuje kupić sobie nawet różne artykuły do stworzenia własnego ulu i chce pozyskiwać naturalny miód. Tutaj slusarstwo-pietrzak/pl/produkty/zasuwki-na-wylot-ula/ widziałam takie artykuły, jak zasuwka do ula. Na pewno się przyda.

kasiula
Posty: 332
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:30 am

Re: Zdrowa żywność

Post autor: kasiula »

Lubię odżywiać się zdrowo. Ostatnio przyjaciółka poradziła mi spożywanie produktów eko ze sklepu Swojska Piwniczka. Powiem wam, ze udało mi się schudnąć dzięki temu i czuję się o wiele lepiej teraz.

invencja
Posty: 193
Rejestracja: pt lut 21, 2020 11:20 am

Re: Zdrowa żywność

Post autor: invencja »

Warto dbać o to, by to co jemy było naturalne i zdrowe. Ja jakiś czas temu odkryłam smaczne i bardzo zdrowe kremy balsamiczne. Kremy występują w różnych wariantach i mają rozmaite dodatki. Krem doskonale sprawdza się jako dodatek do sosu, zupy a także do surówki i sałatki. W sklepie Coteca możecie kupić kremy w bardzo dobrych cenach.

mirabela
Posty: 76
Rejestracja: ndz paź 25, 2020 7:42 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: mirabela »

Zdrowa żywność na co dzień jest podstawą. Ja już od jakiegoś czasu prowadzę kuchnię opartą na naturalnych produktach i wszyscy domownicy są zadowoleni. Teraz chcę zamówić miód ze spadzi liściastej miodywowka/pl/miody/40-spizowy-spadz-lisciasta.html i widzę, że muszę się spieszyć. Niektóre pojemności już są wyprzedane.

lola89
Posty: 159
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:51 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: lola89 »

żywność

wojtas
Posty: 217
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:07 am

Re: Zdrowa żywność

Post autor: wojtas »

Jedliście kasztany jadalne - smakuja wyśmienicie. Zobaczcie tu bee/pl/kasztany-jadalne-wlasciwosci-przepisy-zastosowanie-a-647.html Tu znajdziecie najbardziej istotne informacje i przepisy kulinarne. Ale nie tylko, bo jest też przepis na nalewkę do nacierania - która łagodzi reumatyzm. Warto zobaczyć te propozycje.

kargul
Posty: 106
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:23 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: kargul »

Zdrowa żywność to w dzisiejszych czasach stała się bardziej popularna i coraz więcej ludzi zaczyna zwracać uwagę na to co je i gdzie kupuje. A że teraz nawet w internecie możemy znaleźć bardzo ciekawe oferty to tym bardziej warto taką żywność kupować. Moja znajoma to nawet olej kupuje online bo nie musi wychodzić z domu. Podesłała mi tego linka ceneo/pl/Oliwy_i_oleje/Rodzaj:Olej_z_ryzu.htm z którego ten olej zamawia. Także może i ja takiego rozwiązania spróbuję.

andromeda
Posty: 701
Rejestracja: wt lis 24, 2020 12:02 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: andromeda »

Odwiedź eko delikatesy STREFA DIET w M1, tam znajdziesz zdrową żywność i produkty ekologiczne dokładnie takie jakich szukasz, ja często tam robię zakupy :)

ODPOWIEDZ