Urządzanie salonu

natka
Posty: 258
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:27 am

Re: Urządzanie salonu

Post autor: natka »

Ja mam w salonie mnóstwo różnych poduszek dekoracyjnych i moim zdaniem efekt jest bardzo oryginalny. Jeśli nie wiecie, jak wybrać takie poduszki, to zajrzyjcie tutaj: belle-amelie/pl/jak-wybrac-poduszki-dekoracyjne/ . Znajdziecie wiele praktycznych informacji.

jagoda
Posty: 210
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 12:02 pm

Re: Urządzanie salonu

Post autor: jagoda »

Tutaj znajdziesz najróżniejsze materiały do wykończenia i wystroju wnętrz Warszawa: artcorestudio/pl/ . Polecam zapoznać się z nimi bliżej. Na pewno znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Orkisz
Posty: 4
Rejestracja: czw paź 29, 2020 9:07 am

Re: Urządzanie salonu

Post autor: Orkisz »

Można tu znaleźć sporo fajnych pomysłów. A wiecie, że możecie reklamować swoje towary, umieszczając opis swojej usługi w serwisie ogłoszeniowym ogloszenia.zamieszczamy/pl? Dzięki temu zwiększycie bezpośredni kontakt z zainteresowanymi. Można dobrać filtrowanie zależnie od miejsca, traficie do klientów z ogloszenialodzkie/pl czy https://ogloszeniadolnoslaskie.pl, a klienci będą mogli wyszukać to, czego potrzebują.

koleś
Posty: 175
Rejestracja: śr lis 18, 2020 3:17 pm

Re: Urządzanie salonu

Post autor: koleś »

Nie jestem przekonany, że mój salon będzie miał sie dobrze, jeśli sam zacznę go wypełniać, ale na projektanta wnętrz póki co to mnie jeszcze nie stać. Dlatego sam od czasu do czasu kombinuję. Na razie dla mnie dobrze wygląda cegła z rozbiórki , ale nie jestem pewien jak to połączyć z resztą. Wiec nic nie robię, tylko czekam na oświecenie. Może pomożecie w tym? ;)

alga12
Posty: 39
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:13 am

Re: Urządzanie salonu

Post autor: alga12 »

Jeżeli chodzi o urządzenie salonu to bardzo dużo interesujących ofert z meblami znajdziesz na necie, na pewno warto odwiedzic stronę pokato/pl gdzie możesz znaleźc wiele ofert. Ja osobiście chyba tam sprzedam meble które mi przestały pasowac do ogólnego wyglądu mieszkania.

art56
Posty: 1
Rejestracja: ndz wrz 20, 2020 2:34 pm

Re: Urządzanie salonu

Post autor: art56 »

My nasz salon urządzaliśmy w sklepie online edinos/pl/salon. Kupowaliśmy tam kanapę, regał, fotele i komodę, też szafkę pod telewizor. Fajnie wyszło, lubię to pomieszczenie. Także polecam, mają naprawdę dużo mebli do wyboru

Urszula22
Posty: 131
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:53 pm

Re: Urządzanie salonu

Post autor: Urszula22 »

Pewnie, że tak. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście już teraz zajrzeli do magod/pl/pol_m_Dom_Pufy-311.html i pomyśleli nad zakupem takich puf. Ja bardzo cenię sobie takie rozwiązania, dlatego też i Wam mogę je polecić. Chodzi w końcu o to, byście w swoim własnym domu czuli się jak najbardziej komfortowo. Odpowiednia aranżacja bardzo w tym pomaga.
materiały promocyjne

Gierra167
Posty: 11
Rejestracja: śr lis 04, 2020 8:06 am

Re: Urządzanie salonu

Post autor: Gierra167 »

Ja właśnie jestem na etapie wykończenia mojego salonu i zostały tyko do dopracowania dekoracje. Szukałam na róznych stronach insporacji ale najbardziej przypadła i do gustu moremadam/pl/ i fajnie się złożyło ponieważ prowadzą oni również sklep internetowy i dzięki temu nie musiałam szukać w sklepach tego co chciałam. Polecam

pamira
Posty: 204
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:34 pm

Re: Urządzanie salonu

Post autor: pamira »

Ja to wam powiem, że z tym salonem to nieźle się można nakombinować, jeśli ma się tylko pomysły. Ja na przykład takie płytki z cegły mam na oku. To wydaje mi się na tyle nowatorskie, że na pewno się u mnie sprawdzi. Tylko pytanie mam. Jak, waszym zdaniem wykonać to wszystko, żeby pasowało do stylu mało nowoczesnego? Bo ja mam taki w salonie.

Maza
Posty: 28
Rejestracja: wt lut 18, 2020 11:30 am

Re: Urządzanie salonu

Post autor: Maza »

A czy podoba Wam się kamień dekoracyjny na ścianę, jako otulina kominka?
Coś takiego, jak ten: drewno-betonowe/pl/kamien-dekoracyjny-na-sciane-wzory-i-kolory/ , który jest wykonywany ręcznie.
Wydaje mi się, że to bardzo eleganckie i klimatyczne rozwiązanie do domu.

ODPOWIEDZ