Urządzanie salonu

kargul
Posty: 106
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:23 pm

Re: Urządzanie salonu

Post autor: kargul »

Witajcie. Sama od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym jakie dodatki do wnętrz są aktualnie modne? Bo wiecie nie sztuką jest kupować byle co tylko sztuką jest kupić coś dzięki czemu nasze wnętrza staną się bardziej modne gustowne no i przytulniejsze. Dlatego też w tym celu przeszukuję internet, bo jednak w nim można znacznie więcej takich dodatków znaleźć.

tamara
Posty: 160
Rejestracja: wt sty 28, 2020 1:03 am

Re: Urządzanie salonu

Post autor: tamara »

Ciekawą opcją mogą być różnego rodzaju obrazy. Nie tylko ładnie się prezentują, ale również są praktyczne. Można bowiem takie dekoracje co jakiś czas zmieniać. Myślę, że warto sobie zerknąć tutaj home-you/com/pl/salon/ramki-obrazy . Mają tam sporo różnych ciekawych i praktycznych propozycji w tym zakresie. Znajdziecie tam również inne dekoracje, które z pewnością się przydadzą.

livia
Posty: 190
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 11:51 pm

Re: Urządzanie salonu

Post autor: livia »

Właśnie też się powoli urządzam i szukam dobrej jakości materiały wykończeniowe... Głównie to zastanawiam się teraz nad ofertą sagar/com/pl/oferta/wykladziny/plytki-i-panele-winylowe/ . Widzę, że mają naprawdę interesujące modele płytek, czy paneli... Czy warto dokonać u nich zakupu?

Domis3223
Posty: 44
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:10 pm

Re: Urządzanie salonu

Post autor: Domis3223 »

Szukam fajnego zestawu mebli w stylu skandynawskim, chodzi mi o kanapę trzy i dwuosobową, oraz wygodny fotel do kącika wypoczynku. Chciałabym cos w tym stylu meblem1/pl/57-meble-tapicerowane, jednak nie do końca, wszelkie podpowiedzi mile widziane.

rumiany
Posty: 149
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:14 pm

Re: Urządzanie salonu

Post autor: rumiany »

Do mojego salonu będzie pasować reprodukacja obrazu dama z wachlarzem klimt Ten obraz przyciąga wzrok. Wyróżnia się intensywnym, żółtym tłem. Mi się bardzo podoba.

alicja
Posty: 230
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:44 pm

Re: Urządzanie salonu

Post autor: alicja »

Czy ktoś z was ma kamień dekoracyjny w swoim salonie? Ja trafiłam dzisiaj na kominkiwaligora/pl/oferta/kamien i zastanawiam się nad położeniem na jednej scianie piaskowca lub marmuru! Bardzo podobają mi się tego typu dodatki w wnętrzach i chciałabym je widzieć u siebie :)

Kobietaewka77
Posty: 26
Rejestracja: czw paź 29, 2020 2:18 pm

Re: Urządzanie salonu

Post autor: Kobietaewka77 »

Ja swój salon mam urządzony w stylu tradycyjnym miejsca w którym mieszkam, czyli mazury, mówię tutaj o domu letnim. Dużą część mebli odrestaurowałam samodzielnie, a do tego bardzo fajne stylowe kupiłam w salonie meblowym EMWO Meble, w którym dostępne są meble w różnych stylach i na pewno wybierzesz cos odpowiedniego dla swojego domu.

alicja
Posty: 230
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:44 pm

Re: Urządzanie salonu

Post autor: alicja »

Ja dzisiaj trafiłam na obraz stanisław wyspiański madonna z dzieciątkiem i jestem nim oczarowana. Zastanawiam się nad zamówieniem go do naszego salonu. Mamy już kilka obrazów, ale marzy mi się powiększenie tej kolekcji.

miruś
Posty: 227
Rejestracja: pn lis 02, 2020 10:56 am

Re: Urządzanie salonu

Post autor: miruś »

Ja szukam do salonu wygodnej knapy lub sofy. Koleżanka pokazała mi tą ofertę tu miloohome/pl/pomieszczenia/pokoj-dzienny-salon/sofy-i-kanapy.html No i zgłupiałem tak dużego wyboru dawno nie widziałem. Mnie interesują sofy z funkcja spania. Bez pomocy żony się nie obejdzie. Zresztą zobaczcie sami te propozycje.

siska33
Posty: 775
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:54 pm

Re: Urządzanie salonu

Post autor: siska33 »

Ja w moim salonie chcę postawić też sekretarzyk. Na oku mam ofertę tego sfmeble/pl/c/biurka-i-sekretarzyki-do-biura sklepu internetowego. Mają tam ceny dobre, wybór dość duży, sąsiadka mi ich poleciła. Chyba zamówię bo lepszej oferty nie widziałam.

ODPOWIEDZ