Lampy do salonu

Awatar użytkownika
!AwariA!
Posty: 5
Rejestracja: pt maja 15, 2020 1:22 am

Lampy do salonu

Post autor: !AwariA! »

Hejka! Zastanawiam się ostatnio nad zakupem lamp do salonu, jednak kompletnie nie mogę się zdecydować na żaden sklep. Przeprowadzam właśnie remont w mieszkaniu i przydałyby mi się nowe lampy. Polecicie coś konkretnego? Dużo dobrego słyszałem o tej stronce. Co o niej sądzicie?
"Często szuka się sensu życia przy pomocy bezsensownych metod."

sandra
Posty: 61
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:25 pm

Re: Lampy do salonu

Post autor: sandra »

Jeżeli szukasz dywanu do salonu dobrej jakości w przystępnej cenie polecam stronę kochamydywany/pl/dywany-do-salonu. Każdy znajdzie tam coś dla siebie, gdyż mają szeroki asortyment. W razie wątpliwości w doborze dywanu obsługa sklepu internetowego służy pomocą. Dywan w salonie powinien odzwierciedlać Twoje wnętrze, więc warto zaufać sprawdzonym firmom.

alicja
Posty: 230
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:44 pm

Re: Lampy do salonu

Post autor: alicja »

Ja wszystko do salonu zamawiałam przez internet. Udało mi się kupić bardzo fajną lampę stojącą a teraz szukam do niej fotelu i narożnika tutaj galameble/com/fotele-twoja-strefa-relaksu/enjoy-szezlongi-i-lezanki/ Jestemy świeżo po remoncie i chcemy wymienić meble, bo obecne nie pasują.

Awatar użytkownika
Fapet56
Posty: 85
Rejestracja: wt sie 13, 2019 5:09 am

Re: Lampy do salonu

Post autor: Fapet56 »

Zastanawiam się nad kupnem tych Lamp podłogowych . Korzystaliście może z ich oferty i możecie wypowiedzieć się na ich temat? Zależy mi na znalezieniu sprawdzonego sklepu, więc jeśli wiecie coś na ten temat to koniecznie dajcie znać, wielkie dzięki za pomoc!
Jeszcze nie czas zapalić światło.

livia
Posty: 190
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 11:51 pm

Re: Lampy do salonu

Post autor: livia »

Ja do salonu mam już piękne lampy, ale zastanawiam się nad czymś innym... Nad dodatkami. Sama w sobie lampa już dała charakter temu wnętrzu, ale czegoś mi brakuje... Myślę, czy nie kupić przykładowo obrazy tryptyki lub coś podobnego.

tamara
Posty: 160
Rejestracja: wt sty 28, 2020 1:03 am

Re: Lampy do salonu

Post autor: tamara »

Różnego typu lampy ma w ofercie ten sklep pp-design/pl/ . Jest tam wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Ważne jest bowiem to, aby stawiać na jakość, ale nie wydawać milionów. Na stronie PP Design można zakupić lampy wiszące, stojące, szybowe czy plafony.

Mona
Posty: 107
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:37 pm

Re: Lampy do salonu

Post autor: Mona »

Zauważyłam, że ostatnio modny jest nowoczesny styl, ale z industrialnymi dodatkami. Popularne są na przykład lampy z metalowymi dodatkami. Mi niedawno w oko wpadła taka lampa sufitowa wisząca candellux/com/pl/pl/products/lampa-sufitowa-wiszaca-candellux-cordel-32-73464-mosiadz-11595.html. Wygląda bardzo ładnie na zdjęciach. Myślę, że by fajnie wyglądała w salonie dużym, ale też mniejszym.

sandra
Posty: 61
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:25 pm

Re: Lampy do salonu

Post autor: sandra »

O może tutaj znajdę ładne nowoczesne lampy do salonu, obecnie zaczynamy remont, na razie mąż zrywa podlogi itd, będzie gipsował ściany no pierwszy raz będzie to robił ale z tym poradnikiem panroman/pl/remontowanie/jak-prawidlowo-gipsowac-sciany-czyli-krotki-poradnik-krok-po-kroku/ na pewno sobie poradzi, na osób początkujących ciekawy poradnik.

yoai
Posty: 217
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:24 pm

Re: Lampy do salonu

Post autor: yoai »

Jeśli myślicie również o dekoracyjnym oświetleniu w salonie to warto pomyśleć montażu podsufitowych gzymsów, w których umieszcza się halogenowe lampki. Można gotowe zamówić na manufakturarzeczy/pl/ , jest ich szeroki wybór, więc spokojnie będą pasować do wnętrz urządzonych w różnych stylach

ulka70
Posty: 109
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:59 pm

Re: Lampy do salonu

Post autor: ulka70 »

Bardzo popularnym rozwiązaniem są ostatnio lampy na szynoprzewodach. Modele takie jak tu mlamp/pl/pl/menu/oswietlenie-szynowe-szynoprzewody-268 idealnie sprawdzają się w wielu pomieszczeniach. Idealnie uzupełniają nowoczesne, a nawet industrialne aranżacje. Popatrzcie na blogach wnętrzarskich - pojawiają się bardzo często i to teraz taki must have.

ODPOWIEDZ