Sklep e-commerce

Awatar użytkownika
Fapet56
Posty: 85
Rejestracja: wt sie 13, 2019 5:09 am

Sklep e-commerce

Post autor: Fapet56 »

Hejka! Wiecie może coś na temat sklepu e-commerce? Osobiście prowadzę własną firmę, jednak chciałbym zwiększyć jej zasięgi. Dlatego zamierzam zdecydować się na internetowy sklep. Polecicie jakieś rzetelne artykuły na ten temat? Mój brat wczoraj wysłał mi taki link https://www.rp.pl/Biznes/200709899-Pomy ... chodu.html . Co o nim sądzicie?
Jeszcze nie czas zapalić światło.

fifika
Posty: 116
Rejestracja: wt sty 28, 2020 1:54 pm

Re: Sklep e-commerce

Post autor: fifika »

A czy ktoś z Was prowadząc tego typu biznes w sieci współpracuje na co dzień z firmami, które zajmują się konfekcjonowaniem czy pakowaniem towaru ? Moim zdaniem warto tego typu zadania zlecać firmom zewnętrznym takim jak Perfect Meridian perfectmeridian/pl/. Oferują m.in kompleksową obsługę sklepów, zajmują się pakowaniem, etykietowaniem a nawet wysyłką produktów do klienta.

Urszula22
Posty: 131
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:53 pm

Re: Sklep e-commerce

Post autor: Urszula22 »

Pewnie, że tak. Przecież dzisiaj coraz więcej osób prowadzi takie sklepy. To bardzo ciekawa opcja, szczególnie ze względu na to, że dzisiaj jest zdecydowanie prościej zorganizować taką pracę. Na przykładzie informacji z cstore/pl/blog/co-sprzedawac-przez-sklep-internetowy/ świetnie widać, jak moglibyście na tym skorzystać.
materiały promocyjne

siska33
Posty: 775
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:54 pm

Re: Sklep e-commerce

Post autor: siska33 »

Co do sklepu internetowego to ja ci powiem że tutaj bydgoszcz24/pl/pl/12_biznes/24732_biuro--zerowaste-czyli-o-zaletach-elektronicznego-obiegu-dokumentow.html znalazłam artykuł o tym jak prowadzić można jego biuro ekologicznie, zgodnie z filozofią zerowaste. Co ty na to? Wydaje mi się to być dobrym pomysłem, przyniesie oszczędności.

natka
Posty: 258
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:27 am

Re: Sklep e-commerce

Post autor: natka »

Bardzo dobrą opcją jest możliwość wynajęcia magazynu. Firmy takie jak 7R mają w swojej ofercie taką opcję. Warto się z nimi skontaktować: 7rsa/pl/nasze-projekty/7r-park-legnica aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

miruś
Posty: 227
Rejestracja: pn lis 02, 2020 10:56 am

Re: Sklep e-commerce

Post autor: miruś »

Warto też odwiedzić sklep z artykułami biurowymi. Mi w oko wpadła ta ich oferta tu biuronet/com/kategoria_2509.html,podkladki-na-biurko Podkładki na buirko typu biuwar, są praaktyczne i nie tylko chronią biurko. Ułatwiają działanie myszki komputerowej, czy robienie notatek bezpośednio na podkładce. W tym sklepie jest kilka propozycji podkładek na biurko.

ODPOWIEDZ