Sprzedaż internetowa

yoai
Posty: 217
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:24 pm

Re: Sprzedaż internetowa

Post autor: yoai »

Można sobie sprawdzić podsumowanie roku 2020 w handlu i na tej podstawie wprowadzić zmiany u siebie w zależności gdzie jest gorzej. Takie raporty zawsze pomagają w analizie własnego biznesu.

andromeda
Posty: 701
Rejestracja: wt lis 24, 2020 12:02 pm

Re: Sprzedaż internetowa

Post autor: andromeda »

W zasadzie odkąd galerie się otworzyły to robię wyłącznie stacjonarne zakupy i głównie w centrum M1 bo tam wszystkie sklepy i parking są na jednym poziomie a ja mam problemy z poruszaniem się

wojtas
Posty: 217
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:07 am

Re: Sprzedaż internetowa

Post autor: wojtas »

Ja ostatnio trafiłem na sklep tu mysliwy.bielsko/pl/ Ten sklep ma koncesję na handel bronią i amunicją. Idealna propzycja dla myśliwych, sportowców a też dla kolekcjonerów broni.

kasiula
Posty: 332
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:30 am

Re: Sprzedaż internetowa

Post autor: kasiula »

wsparcie informatyczne firm niesie za sobą szereg pozytywnych aspektów dla przedsiębiorców. Zacznijmy od jednego z najistotniejszych, jakim jest stały dostęp do ekspertów z dziedziny informatyki 24 godziny na dobę. Ja obecnie wspolpracuję z enicom/pl/ i jestem zadowolona z ich działań.

rumiany
Posty: 149
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:14 pm

Re: Sprzedaż internetowa

Post autor: rumiany »

Ja ostatnio trafiłem do bardzo dobrze zaopatrzonego sklepu tu abfoto/pl/produkty/male-agd Jest tu bardzo duża oferta i ceny przyzwoite. Ja w tej chwili patrzę na przygotowane promocje. I chyba zdecyduję się na kupno maszynki do strzyżenia 7w1 Braun.

miruś
Posty: 227
Rejestracja: pn lis 02, 2020 10:56 am

Re: Sprzedaż internetowa

Post autor: miruś »

Ja szukając prezentu na Dzień Ojca trafiłem do świetnego sklepu z prezentami. Bardzo spodobała mi się ta oferta smaczajama/pl/pl/p/Whiskey-Jack-Daniels-3l-kolyska-hustawka/1969 To nie buteleczka a butla tej wyśmienitej amerykńskiej whiskey. W eleganckim opakowaniu - świetny prezent. Wolicie inne oferty to w tym sklepie jest dużo propozycji na prezenty.

kasiunia
Posty: 433
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:21 pm

Re: Sprzedaż internetowa

Post autor: kasiunia »

W internecie można kupić w zasadzie wszystko , od przysłowiowej szpilki po samochód. Internet to jednak nie tylko zakupy, to także źródło informacji oraz możliwości wystawiania sztuki ,np. galeria nowych mistrzów będzie wydarzeniem dla osób, które interesują się sztuką współczesną.

siska33
Posty: 775
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:54 pm

Re: Sprzedaż internetowa

Post autor: siska33 »

Sprzedaż internetowa to wciąż prężnie rozwijający się biznes. Dlatego warto inwestować właśnie w biznes online. Jeśli planujesz otworzyć sklep online to myślę, że Tena artykuł będzie dla ciebie bardzo przydatny https://bydgoszcz.dlawas.info/biznes/st ... id,20436,a , bo dowiesz się z niego, jak wdrożyć płatności online.

Zara
Posty: 81
Rejestracja: ndz maja 10, 2020 2:08 pm

Re: Sprzedaż internetowa

Post autor: Zara »

Przed jakąkolwiek sprzedażą internetową i założeniem strony warto się zastanowić nad usługami hostingowymi. Wiele firm je oferuje, ale tylko nieliczne w atrakcyjnych cenach. Jedną z najbardziej rzetelnych i mających długie doświadczenie jest Forpsi https://www.forpsi.pl/ . Mają obecnie sporą promocję na niektóre usługi.

alicja
Posty: 230
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:44 pm

Re: Sprzedaż internetowa

Post autor: alicja »

Od siebie mogę polecić ten artykuł https://e-journalist.pl/platnosci-inter ... n-w-sieci/ na temat rozliczeń w sieci. Warto się z nim zapoznać jeśli prowadzicie własny biznes.

ODPOWIEDZ