Dobra drukarka

Edi88
Posty: 7
Rejestracja: czw maja 14, 2020 2:10 pm

Dobra drukarka

Post autor: Edi88 »

Jeśli interesuje Cię ten fakt to zdecydowanie zobacz ten tekst. Z autopsji wiem, że wyszukasz w tym miejscu najaktualniejsze ciekawostki. Gorąco zachęcam - tusz-brother/com/pl .

Zara
Posty: 81
Rejestracja: ndz maja 10, 2020 2:08 pm

Re: Dobra drukarka

Post autor: Zara »

Na pewno warto mieć dobrej jakości drukarkę, ponieważ można być pewnym, że posłuży dłuższy czas bezawaryjnie. Dobrze jest też pamiętać aby wybierać najlepsze tusze. Przejrzałam sobie ofertę z tej strony taniomania/pl/t/tusz-do-drukarki-hp-652 i chyba zrobię zamówienie. Asortyment jest dość bogaty i dużo jest produktów do wyboru. Zwłaszcza ceny są wyjątkowo atrakcyjne.

mirabela
Posty: 76
Rejestracja: ndz paź 25, 2020 7:42 pm

Re: Dobra drukarka

Post autor: mirabela »

Podobno drukarka HP LaserJet Pro MFP M28w jest świetna i precyzyjnie obsługuje papier. Ma taką właśnie moja siostra i prosiła mnie, abym zamówiła jej toner w tym sklepie drukuj24/pl/drukarka/hp-laserjet-pro-mfp-m28w.html . Sprzedawca oferuje najwyższą jakość w korzystnej cenie, więc jeśli będziesz mieć taką potrzebę to warto zamawiać produkty z tej strony.

Domis3223
Posty: 44
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:10 pm

Re: Dobra drukarka

Post autor: Domis3223 »

Ja kupiłam już drukarkę, jednak nie zwróciłam uwagi na cenę i wydajność tuszu, niestety nie wychodzi to najtaniej, dlatego szukam dobrych sklepów, które oferują sprawdzone tonery zamienniki do drukarek.

invencja
Posty: 193
Rejestracja: pt lut 21, 2020 11:20 am

Re: Dobra drukarka

Post autor: invencja »

Drukarka na tusz? Nie no, to już totalny przeżytek - przecież to w ogóle się nie opłaca! A jak jeszcze mało drukujesz w domu, to tusz zasycha po jakimś czasie i jest czasem już do wywalenia. Lepiej kupić używaną drukarkę laserową - dostępne są już od kilkuset złotych, z regenerowanym tonerem (koszt kilkadziesiąt złotych). Zobacz np tutaj: pro-serwis/pl/ co mają aktualnie w swojej ofercie.

livia
Posty: 190
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 11:51 pm

Re: Dobra drukarka

Post autor: livia »

Na pewno też zastanawiacie się teraz gdzie kupić tani tusz. Bo w końcu musi się opłacić nam trzymać drukarkę, musi być tania ona w utrzymaniu. Dlatego jakby co możecie tutaj drukuj24/pl/drukarka/tusze-hp-301.html sprawdzić sobie po ile stoją tusze.

siska33
Posty: 775
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:54 pm

Re: Dobra drukarka

Post autor: siska33 »

Sama drukarka to nie wszystko - aby mieć na czym drukować należy zaopatrzyć się w papier, a tego też jest kilka rodzajów. Tutaj: blog.chroma/pl/ekologiczny-papier-kraftliner-o-licznych-zastosowaniach-podloza-kraftowego/ opisano ekologiczny papier kraftliner i podano jego zastosowania.

yoai
Posty: 217
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:24 pm

Re: Dobra drukarka

Post autor: yoai »

A jakie rady dacie w kwestii wyboru jeśli chodzi o drukarki do kart plastikowych ? Niestety nie jestem ekspertką, a chciałabym taki sprzęt kupić do siebie do firmy

invencja
Posty: 193
Rejestracja: pt lut 21, 2020 11:20 am

Re: Dobra drukarka

Post autor: invencja »

Jeśli szukacie dobrych drukarek, czy urządzeń wielofunkcyjnych a nawet kser, to zobaczcie tutaj: https://inprosystem.pl/sklep/ To firma, która zajmuje się sprzedażą (ale i także dzierżawą) takich urządzeń. Przemyślcie może opcje dzierżawy - w wielu przypadkach taki wybór jest tańszy w ogólnym rozrachunku oraz prostszy w obsłudze.

ODPOWIEDZ