Sklep internetowy

Awatar użytkownika
lawennnd
Posty: 253
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:39 pm

Sklep internetowy

Post autor: lawennnd »

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad otworzeniem własnego sklep internetowy bez działalności . Czy ktoś z was może polecić kogoś sprawdzonego, kto pomoże mi w tym zadaniu? Poszperałem ostatnio w internecie na ten temat i trafiłem na ten link. Myślicie, że warto się na tą firmę zdecydować? A może macie jakieś inne propozycje? Śmiało piszcie, dzięki za pomoc!
Człowiek owładnięty nową ideą jest wariatem, dopóki idea ta nie odniesie sukcesu.

Golisz22
Posty: 71
Rejestracja: czw lut 13, 2020 9:57 am

Re: Sklep internetowy

Post autor: Golisz22 »

Na stronie, którą podajesz jest oferta zastosowania oprogramowania dla sklepu internetowego z możliwością korzystania z niego 2 tygodnie za darmo. To nie znaczy, że możesz prowadzić sklep bez rejestracji działalności. Takich programów do prowadzenia sklepów trochę jest na naszym rynku. Zanim któryś wybierzesz musisz mieć wykupioną domenę odpowiadająca nazwie, profilowi sklepu oraz hosting na którym stanie ten sklep. Dobrze sprawdź ceny domen o hostingu, żeby nie przepłacić i nie stanąć przed koniecznością przenoszenia domeny i strony na inny hosting. Sprawdż ofertę https://www.forpsi.pl/domain/

siska33
Posty: 776
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:54 pm

Re: Sklep internetowy

Post autor: siska33 »

Hej, pozostając w etacie zakładania sklepu online, myślę, że powinieneś jeszcze zajrzeć do tego artykułu https://www.softikom.pl/biznes/finanse/ ... oocommerce o płatnościach online. Dowiesz sen z niego, jakie są najnowsze udogodnienia dla WooCommerce.

andromeda
Posty: 701
Rejestracja: wt lis 24, 2020 12:02 pm

Re: Sklep internetowy

Post autor: andromeda »

W zasadzie to robię wyłącznie stacjonarne zakupy i głównie w centrum M1 bo tam wszystkie sklepy i parking są na jednym poziomie a ja mam problemy z poruszaniem się

kasiunia
Posty: 433
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:21 pm

Re: Sklep internetowy

Post autor: kasiunia »

Dla coraz większej ilości osób zakupy internetowe stają się najwygodniejszą formą ich robienia. Szybko można znaleźć poszukiwany przez siebie produkt i go zamówić. To naprawdę spora oszczędność czasu w porównaniu do zakupów stacjonarnych. Jestem jednak tradycjonalistką i bardzo lubię robić zakupy w galeriach handlowych. Na przykład w Warszawie - CH Janki - to bardzo przyjazna galeria i znajduje się dość blisko miejsca zamieszkania.

ODPOWIEDZ