Kompleksowy remont biura

Urszula22
Posty: 131
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:53 pm

Re: Kompleksowy remont biura

Post autor: Urszula22 »

Tak, to bardzo ważna rzecz. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście zawsze stawiali na jak najwyższą jakość, bo w końcu od tego wyboru będzie zależało w dużej mierze Wasze samopoczucie i komfort pracy. Na pewno warto zajrzeć do swiat-krzesel/pl/pol_m_Biuro-Lokal_Fotele-biurowe-239.html i samemu przekonać się, jakie fotele biurowe będą odpowiednie.
materiały promocyjne

kasiula
Posty: 332
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:30 am

Re: Kompleksowy remont biura

Post autor: kasiula »

Remont remontem, ale co z wyposażeniem takiego biura? Macie namiar na sprawdzone sklepy gdzie kupię dobrej jakości artykuły biurowe w przyzwoitych cenach? Póki co trafiłam na ofertę alibiuro/pl/ ale zanim zdecyduję się na zakupy tutaj, to chciałabym poznać waszą opinię.

kargul
Posty: 106
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:23 pm

Re: Kompleksowy remont biura

Post autor: kargul »

Skoro mowa o remoncie biura to ja zastanowiłabym się nad tym czy by nie położyć czegoś na suficie. Bo wiadomo, że farba może nie wytrzymać kilku lat. Także szukaliśmy jakiegoś rozwiązania na dłużej. I tak wpadliśmy na takie kasetony sufitowe panele3d/pl/Kasetony-Sufitowe-c14 które bardzo mi się spodobały. Także jest to zawsze jakieś rozwiązanie.

pamira
Posty: 204
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:34 pm

Re: Kompleksowy remont biura

Post autor: pamira »

Różne elementy możemy remontować, ale skoro mówisz, że to będzie remont głównie związany z całością, to na pewno podłogi będziesz szukał. A jeśli tak, to tu podlogi24.net/ możesz za tym zerknąć. To jest sklep w dużej mierze przygotowany dla każdego, kto musi, lub chce wyremontować swoją podłogę, w każdym pomieszczeniu.

gonia
Posty: 55
Rejestracja: wt sty 28, 2020 1:52 pm

Re: Kompleksowy remont biura

Post autor: gonia »

jak remont ma być kompleksowy to podejrzewam, ze drzwi też bedziecie wymieniac? jeśli tak to polecam zamówić je u polskiego producenta, w firmie Kris Drzwi. Ja jestem bardzo zadowolona z tych kilku kompletów, które dla mnie zrobili. porządna jakość, korzystna cena, stosunkowo sprawna realizacja. u nich drzwi robione są na wymiar i indywidulne zamówienie :)

Rafik506
Posty: 45
Rejestracja: sob lis 14, 2020 11:22 pm

Re: Kompleksowy remont biura

Post autor: Rafik506 »

A tutaj fitout.warszawa/pl już mieliście okazję się rozejrzeć? Jeśli nie, to myślę, że warto. Macie ram bowiem namiar na stronę firmy, która specjalizuje się w kompleksowych remontach biur. Przede wszystkim zajmują się realizacjami fit out. Myślę, że warto przede wszystkim postawić na profesjonalne rozwiązania w tym zakresie.
Ostatnio zmieniony czw mar 04, 2021 2:19 pm przez Rafik506, łącznie zmieniany 1 raz.

akacja56
Posty: 34
Rejestracja: pn paź 19, 2020 4:48 pm

Re: Kompleksowy remont biura

Post autor: akacja56 »

Jak chcesz pomyśleć o kompleksowym remoncie biura to zerknij na propozycje do podłogi jesion bo wydaje mi się, że sprawdzą się one doskonale właśnie do takiego biura. Każdy znajdzie coś ciekawego dla Siebie.

Awatar użytkownika
hrabatek
Posty: 5
Rejestracja: pn mar 01, 2021 9:45 pm

Re: Kompleksowy remont biura

Post autor: hrabatek »

Poszukaj w internecie konkretnych ofert. Pamiętaj o sprawdzeniu opinii o danej firmie.
Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy.

fifika
Posty: 116
Rejestracja: wt sty 28, 2020 1:54 pm

Re: Kompleksowy remont biura

Post autor: fifika »

Pewnie, ze takie biuro po remoncie należy też odpowiednio wyposażyć. poza podstawowymi artykułami biurowymi warto zaopatrzyć się też w kalendarze. Bardzo duży ich wybór znajdziecie w ofercie producenta Ateko ateko/pl/. Ogromny wybór, umiarkowane ceny, sprawna realizacja zamówień :)

yoai
Posty: 217
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:24 pm

Re: Kompleksowy remont biura

Post autor: yoai »

To jak remont biura to zdecydowanie tę firmę polecam wykladziny-warszawa/pl/ , fachowcy znają się na rzeczy. Dysponują wykładzinami od najlepszych producentów, więc sobie elegancko zrobicie podłogę

ODPOWIEDZ