W co zainwestować?

invencja
Posty: 193
Rejestracja: pt lut 21, 2020 11:20 am

Re: W co zainwestować?

Post autor: invencja »

Jeśli macie trochę dodatkowej gotówki, którą chcielibyście pomnożyć, to zastanówcie się nad handlem kryptowalutami. Oczywiście na początek warto dowiedzieć się na czym to polega i z jakiej platformy najlepiej skorzystać, a także zapoznaź się ze stronami takimi jak ta gieldykryptowalut/pl/ethereum-kurs/ , na których można śledzić bieżące kursy najbardziej popularnych walut cyfrowych.

Bonia
Posty: 673
Rejestracja: pn lis 16, 2020 5:28 pm

Re: W co zainwestować?

Post autor: Bonia »

Najlepsze wyniki w obecnych, trudnych warunkach rynkowych odnotowały fundusze akcyjne generali-investments/pl/contents/display-article/klient-indywidualny/fundusze-akcyjne-–-perspektywy-rynkowe zarządzane przez Generali Investments TFI.

rumiany
Posty: 149
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:14 pm

Re: W co zainwestować?

Post autor: rumiany »

Ja postanowiłem zainwestować własną działalność. Otwieram małą gastronomię. Muszę kupić kasę fiskalną. Trafiłem na dobrze zaopatrzony sklep a w nim taka ofertę tu sklep.kaspol/pl/category/kasa-fiskalna-online-gastronomia?horizontal Spory wybór. Mnie zainteresowała kasa kieszonkowa o rozmiarze zbliżonym do smartfona.

Bonia
Posty: 673
Rejestracja: pn lis 16, 2020 5:28 pm

Re: W co zainwestować?

Post autor: Bonia »

Obecnie średnie oprocentowanie lokat bankowych wynosi 0,1% w skali roku. Oznacza to, że realnie zamiast zyskiwać niski, ale stały procent - tracimy pieniądze. Dlatego też coraz więcej osób zastanawia się nad alternatywnymi formami oszczędzania. generali-investments/pl/contents/display-article/klient-indywidualny/jak-oszczedzac-gdy-oprocentowanie-lokat-wynosi-0

kasiula
Posty: 332
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:30 am

Re: W co zainwestować?

Post autor: kasiula »

Jeżeli prowadzisz biznes i masz pod sobą ludzi, to zainwestuj w aplikację facilitime/pl/ która zdecydowanie ułatwi Ci zarządzanie. Ja korzystam od przeszło pół roku z tej aplikacji i na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie bez niej funkcjonowania. Ma wiele funkcji, które są niezwykle przydatne

miruś
Posty: 227
Rejestracja: pn lis 02, 2020 10:56 am

Re: W co zainwestować?

Post autor: miruś »

Ja postanowiłem ostro wziąć się za oszczędzanie i zainwestować w kupno mieszkania dla córki. Oszczędzałem dosłownie na wszystkim. Żona wreszcie znalazła ten artykuł tu assay/pl/blog/czeste-bledy-w-oszczedzaniu/ Okazało się że popełniam dwa błędy - oszczędzanie na wszystkim i trzymanie oszczędności w domu. Jeśli też oszczędzacie to przeczytajcie ten artykuł.

wojtas
Posty: 217
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:07 am

Re: W co zainwestować?

Post autor: wojtas »

Wydaje i się, że najlepsze jest inwestowanie w nieruchomości. Mieszkania w atrakcyjnych miejscach bardzo idą w cenę . Ja przeglądając oferty mieszkaniowe trafiłem na taką tu dom-bud/pl/inwestycje/ul-glogera Mieszkania na obrzeżach Krakowa. Do wyboru mieszkania od 32 m2 do 93 m2. Bloki 4-pietrowe a na piatej kondygnacji znajdują się tarasy.

kasiunia
Posty: 433
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:21 pm

Re: W co zainwestować?

Post autor: kasiunia »

No tak, wszyscy sie teraz zastanawiamy nad tym, gdzie zainwestować nasze oszczędności bo inflacja powoduje spadek ich realnej wartości. Nasze oszczędności na lokatach bankowych zamiast rosnąć to realnie ich wartośc spada, bo oprocentowanie jakie oferują banki jest znacząco mniejsze od poziomu inflacji. Nie dziwi więc fakt ,że ludzie szukają sposobu na ochronę swojego majątku. Są różne sposoby a jednym z nich są nieruchomości, powstaje więc pytanie - czy warto inwestować w mieszkania .Poczytaj na ten temat, trzeba odpowiedzieć sobie na kilka podstawowych pytań.

andromeda
Posty: 701
Rejestracja: wt lis 24, 2020 12:02 pm

Re: W co zainwestować?

Post autor: andromeda »

moim jedynym pomysłem na inwestowanie w swoją przyszłość jest odkładanie dzięki pracowniczym planom kapitałowym, jak tu mojeppk/pl/serwis zajrzałam to pokazała się całkiem duża kwota

siska33
Posty: 775
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:54 pm

Re: W co zainwestować?

Post autor: siska33 »

Z pewnością warto stawiać na odpowiednie usługi związane z energią, czyli przede wszystkim prąd i gaz. Jeśli chodzi o gaz, to wydaje mi się, że można zainteresować się ofertą firmy wybieram.axpo/com/oferta/gaz/zostaw-kontakt , która oferuje dystrybucję gaz ziemnego. Można zostawić kontakt, aby firma mogła się odezwać.

ODPOWIEDZ