Dobra kuchnia

wojtas
Posty: 217
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:07 am

Re: Dobra kuchnia

Post autor: wojtas »

Moja żona ostatnio postawiła na zdrowe odżywianie. Szuka przepisów w których przeważają warzywa. A ostatnio zrobiła nam curry z ciecierzycy. Przepis znalazła tu bee/pl/curry-z-ciecierzycy-przepis-a-986.html bardzo nam to danie posmakowało. Nie ma w nim ani grama mięsa, same warzywa, a jednak bardzo smaczne danie. A w dodatku przygotowanie go zajeło żonie jedynie 15 minut.

siska33
Posty: 775
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:54 pm

Re: Dobra kuchnia

Post autor: siska33 »

Dobra kuchnia to też dobrej jakości akcesoria do niej. Tutaj gerlach/pl/zestaw-sztuccow w tym sklepie zamówicie takie, to znany i ceniony w branży producent z dużym doświadczeniem. Ja zamówiłam i zadowolona jestem z zakupów.

alicja
Posty: 230
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:44 pm

Re: Dobra kuchnia

Post autor: alicja »

A powiedzcie mi jaki okap macie w kuchni? Ja trafiłam dzisiaj na ciarkodesign/com/ i poważnie myślę nad okapem. mamy nowe szafki kuchenne i nie chciałabym ich zniszczyć poprzez gotowanie bez użycia okapu.

jagoda
Posty: 210
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 12:02 pm

Re: Dobra kuchnia

Post autor: jagoda »

Warto wiedzieć, że Electrolux ma w swojej ofercie sprzęty w czarnej i srebrnej linii kolorystycznej. To między innymi elegancki piekarnik oraz lodówka. Jestem pewna, że w nowoczesnej kuchni będą się oryginalnie prezentować.

Zara
Posty: 81
Rejestracja: ndz maja 10, 2020 2:08 pm

Re: Dobra kuchnia

Post autor: Zara »

Zamierzamy prowadzić bardzo dobrą kuchnię w naszej restauracji ale jeszcze musimy dokupić przed otwarciem parę niezbędnych przyrządów i akcesoriów. Na przykład przyda się bardzo blender barmański , ponieważ zamierzamy organizować jakieś spotkania firmowe i bankiety. Wiele świetnej jakości artykułów można dostać w sklepie gastromania/pl. A może już go znacie?

Vinci
Posty: 294
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Dobra kuchnia

Post autor: Vinci »

Urządzenie takiego pokoju, wcale nie należy do najłatwiejszych. Mam przed sobą takie wyzwanie i zastanawiam się jak temu podołać. Szukam takich inspiracji sfmeble/pl/c/krzesla-do-jadalni , by skupić się na czymś wyjątkowym do mojej jadalni

lola89
Posty: 159
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:51 pm

Re: Dobra kuchnia

Post autor: lola89 »

Wiadomo, że w kuchni liczy się też dobre wyposażenie. Zatem jak oceniacie chociażby sztućce sola donau ? Czy warto je zakupić? Czy może wybrać innej marki? Pytam, bo nie wiem co dla siebie kupić... A znalazłam właśnie takie na stronie gastromania/pl i to w korzystnej cenie... Co wy na to?

fiona
Posty: 87
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:08 pm

Re: Dobra kuchnia

Post autor: fiona »

Dobra kuchnia to przede wszystkim jej nowoczesny design oraz funkcjonalność. Przeglądałam ostatnio wiele portali i trafiłam na ciekawy artykuł meble-halupczok/pl/blog/diamentowy-sukces-kolekcji-ariana/ . Fajnie, że nasze rodzime marki są tak nagradzane. Faktycznie ta kuchnia jest wyjątkowa, zastanawiam się jakby odmieniła wnętrze mojej kuchni.

pixel
Posty: 136
Rejestracja: śr lis 18, 2020 3:13 pm

Re: Dobra kuchnia

Post autor: pixel »

Nie wiem, jak wygląda dobra kuchnia, ale smaczna to na pewno jest i to moja. Staram się gotować tak, żeby to wszystkim pasowało. A skoro o tym mowa, to może powiecie mi, czy fuga do cegły musi być specjalna? Bo w sumie też myślę o małym remoncie, ale wiecie, jak jest. Trzeba na spokojni wszystko przemyśleć i się dowiedzieć, zanim się zacznie działać.

miruś
Posty: 227
Rejestracja: pn lis 02, 2020 10:56 am

Re: Dobra kuchnia

Post autor: miruś »

jaką patelnię do mięsa wybrać by mięso smażyć na minimalnej ilości tłuszczu. Myślę że jednak najlepsza będzie patelnia grilowa. Można na niej grilować nie tylko mięso ale też warzywa, kiełbaski.

ODPOWIEDZ