Szukam biura rachunkowego

kamilka45
Posty: 6
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:43 pm

Re: Szukam biura rachunkowego

Post autor: kamilka45 »

Moim zdaniem digitalizacja faktur może się sprawdzić doskonale w każdej firmie, jeżeli chodzi o faktury.

alicja
Posty: 230
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:44 pm

Re: Szukam biura rachunkowego

Post autor: alicja »

Udało Ci się znaleźć dobre biuro rachunkowe? Jeśli nie to polecam biuro rachunkowe podatki firm. To firma z dużym doswiadczeniem zajmująca się księgowością zarówno osób prywatnych jak i firm. Ofertę ma bardzo rozbudowaną i godną uwagi.

tamara
Posty: 160
Rejestracja: wt sty 28, 2020 1:03 am

Re: Szukam biura rachunkowego

Post autor: tamara »

Biuro oczywiście pomoże nam w sprawach księgowych, ale również należy samemu posiadać, choć podstawową wiedzę na temat księgowości czy generalnie przepisów podatkowych. To jest podstawa. Poczytajcie sobie koniecznie tutaj czym jest biała lista podatników VAT . Jest tam bowiem wiele ciekawych informacji i wskazówek, które mogą się naprawdę bardzo przydać.

yoai
Posty: 217
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:24 pm

Re: Szukam biura rachunkowego

Post autor: yoai »

A do czego biuro potrzebne? Bo jeśli do wystawiania faktur czy wystawiania innych dokumentów to polecam program mega-tech/com i można to robić samodzielnie. Jest on intuicyjny i niezwykle prosty w obsłudze

Awatar użytkownika
lawennnd
Posty: 253
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:39 pm

Re: Szukam biura rachunkowego

Post autor: lawennnd »

W zeszłym miesiącu otworzyłem własne biuro rachunkowe. Zadbałem o zatrudnienie najbardziej wykwalifikowanych pracowników oraz zakup artykułów biurowych. Zamówiłem je ze strony https://officesystem24.pl/ bo oferuje wyjątkowo niskie ceny oraz produkty wysokiej jakości.
Człowiek owładnięty nową ideą jest wariatem, dopóki idea ta nie odniesie sukcesu.

pamira
Posty: 204
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:34 pm

Re: Szukam biura rachunkowego

Post autor: pamira »

Właściwie to ja jestem w kropce, bo i szukam, i chcę sama niektóre rzeczy robić. Na przykład plik JPK-VAT mogę wystawiać, nauczyłam się już tego. Zwykłe faktury również mogę ogarniać, to nie żaden problem. Co wy na to? Chętnie dowiem się, jak to widzicie i które biuro rachunkowe Rzeszów , Waszym zdaniem, pójdzie na taką połowiczną współpracę.

kasiunia
Posty: 433
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:21 pm

Re: Szukam biura rachunkowego

Post autor: kasiunia »

W zasadzie mamy dwie możliwości. Jedna to zlecenie prowadzenia księgowości do biura rachunkowego albo zatrudnienie księgowej. Jest jednak jeszcze inna możliwość - to prowadzenie księgowości we własnym zakresie. Do takich właśnie celów służy specjalny program do faktur . Dzięki niemu bez problemu poradzimy sobie z prowadzeniem firmy w początkowej fazie jej istnienia. Program jest bardzo prosty w obsłudze, wręcz intuicyjny.

Bonia
Posty: 673
Rejestracja: pn lis 16, 2020 5:28 pm

Re: Szukam biura rachunkowego

Post autor: Bonia »

Aja wręcz przeciwnie zrezygnowałam z biura rachunkowego. Sama wystawiam, rozliczam faktury. Mam program do faktur firmy Mega Tech. Tu można sobie rzucić okiem mega-tech/com/pl/ Dla mojej średniej firmy to idealne rozwiązanie.

siska33
Posty: 775
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:54 pm

Re: Szukam biura rachunkowego

Post autor: siska33 »

W każdej firmie przyda się program do wystawiania faktur. Ja z czystym sumieniem mogę polecić ten afaktury/pl/wystaw-fakture-korygujaca-do-RR,3,41/ . Dzięki niemu jest możliwość wystawienia również takiego dokumentu jak faktura korygująca rr, czy nota księgowa.

Bonia
Posty: 673
Rejestracja: pn lis 16, 2020 5:28 pm

Re: Szukam biura rachunkowego

Post autor: Bonia »

Łatwiejsze i szybsze stanie się rozliczanie delegacji za primesoft/pl/delegacje/ System sprawnie kategoryzuje poszczególne etapy procesu. Moduł zarządzania obszarem delegacji w systemie V-Desk umożliwia elektroniczne rozliczanie delegacji służbowych wszystkich użytkowników. Narzędzie to daje pełną automatyzację rozliczania wyjazdów służbowych, dzięki czemu pozwala na kontrolowanie kosztów związanych z podróżami służbowymi oraz uporządkowanie i usystematyzowanie kalendarzy i terminów wyjazdów służbowych pracowników.

ODPOWIEDZ